خبرگزاری کار ایران

| 13:39   
کد خبر : ۱۳۹۳۴۶۷
در گفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

درخشش کاراته کاران دهدز به عنوان نماینده خوزستان در مسابقات کشوری

اعزام ورزشکاران با هزینه شخصی

مربی تیم کاراته دهدز در مسابقات کشوری مازندران، از کسب ۲۵ مدال طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران تیم اعزامی خوزستان خبر داد.

درخشش کاراته کاران دهدز به عنوان نماینده خوزستان در مسابقات کشوری

آزیتا داوودی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: در جریان مسابقات کشوری کاراته که در مازندران برگزار شد، تیم دهدز که به عنوان نماینده استان خوزستان در این دوره شرکت کرده بود، موفق به کسب ۵ مدال طلا، ۱۰ نقره و ۱۰ برنز شد. 

داوودی افزود:  تیم اعزامی دهدز در مسابقات سبک شتوکان در رده سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان شامل: فاطمه یزدانی، یاسمن گودرزی، النا داوودی، مهدیه حسن نیا، فاطمه مرادی، فاطمه باباپور، آرمیتا کیانی، پریا خلیلی، یاسمین مرادی، آیلار نادیان، فاطمه محمودوند، دنیا حسینی، پگاه فتحی، کیانا جلیلی، یگانه محمودوند، عهدیه جمشیدی، سارینا گودرزی، پریا خلیلی، پرنیا کیخائی، معصومه حسینی، سونیا محمدی، ابولفضل داودی، محمدامین کیانی، محمد ناصری، محمدطاها آتش پرور و محمدطاها تاجمیری بود که خوشبختانه با دست پر از این مسابقات به خوزستان بازگشتند.

او گفت: تمامی هزینه های شرکت در این مسابقات بر عهده خانواده ها بوده که در مجموع با احتساب هر نفر ۴ میلیون تومان، بیش از یکصد میلیون تومان این تیم اعزامی هزینه در برداشته است و متاسفانه فدراسیون کاراته حتی یک ریال هم به تیم کمک نکرده است.

وی افزود: انتظار داریم شهرداری، شورای شهر و فرمانداری دهدز از نماینده استان خوزستان در این مسابقات کشوری تجلیل نمایند تا باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران شود.

photo_2023-09-03_21-58-42

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز