کد خبر: 1127030 A

عصر امروز؛

آتش سوزی در یک واحد گاوداری در شهرک دامپروری نوترکی ایذه باعث تلف شدن تمامی گاوهای یک دامپرور شد.

به گزارش ایلنا از استان خوزستان، عصر امروز چهاردهم شهریورماه، یک واحد گاوداری در شهرک دامپروری نوترکی ایذه به طور کامل در آتش سوخت.

 ابراهیم اسماعیل وندی رئیس سازمان آتش نشانی شهرستان ایذه ضمن تایید این خبر، به خبرنگار ایلنا، گفت: در پی اعلام آتش سوزی در یک واحد گاوداری در شهرک دامپروری، به سرعت دو تیم اطفاء حریق به منطقه اعزام و اقدام به کنترل آتش نمودند که متأسفانه سرعت آتش سوزی و تاخیر در تماس باعث شد تا تلفات بسیاری به این گاوداری وارد شود.

اسماعیل وندی افزود: فاصله بین گاوداری و آتش نشانی ایذه زیاد است و همین موضوع باعث شد تا نیروهای اعزامی نتوانند به موقع آتش را مهار کنند، کما اینکه صاحبان این واحد دیر متوجه آتش سوزی شدند که همین موضوع باعث افزایش حجم خسارت گردید.

وی گفت: یازده راس گاو شیری و دو راس گوسفند در این حادثه از بین رفت و تمام انبار کاه و علوفه این گاوداری نیز نابود شد که علت بروز این حادثه در دست بررسی است.

گفتنی است برخی از افراد مطلع عامل این آتش سوزی را اتصالات برقی در سقف چوبی و کپری گاوداری می دانند .

لازم به ذکر است شهرک دامپروری نوترکی در منطقه مرغاب در بخش مرکزی شهرستان ایذه واقع گردیده و این بخش به دلیل فاصله طولانی با شهر و وسعت روستاهای پراکنده آن، به یک یا چند ماشین مجزای  آتش نشانی به شدت نیازمند است.
89

88

.

 

انتهای پیام/
  • دبیر :

ایذه آتش سوزی گاوداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر