کد خبر: 106931 A

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی:

در این مراسم شاعران شهرهای شوشتر و دزفول به شعر خوانی پرداختند و روز شعر و ادب را در فضایی صمیمی و ادیبانه گرامی داشتند.

ایلنا: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی ضمن تبریک روز شعر و ادب به هنرمندان و فرهیختگان، شعر را یک سرمایهٔ ملی دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید ستار فاطمی از حضور و همراهی شاعران، روسای انجمن‌های فرهنگی هنری، اعضای اصلی و هیئت رئیسه انجمن شعر تقدیر نمود.

حجت الاسلام جمال، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لالی نیز با تبریک این روز بزرگ یاد و خاطره شاعر معاصر استاد محمد حسین شهریار را گرامی داشت و در جمع هنرمندان و شعرای شهرستان لالی به دیوان حافظ اشاره نمود و گفت: دیوان حافظ یک کتاب معمولی نیست؛ کتابی است که برگ برگ آن اشاره به احادیثو روایات دینی ما دارد و سال‌های سال نیاز به تحلیل و تفسیر دارد.

در ادامهٔ مراسم شاعران شهرهای شوش‌تر و دزفول به شعر خوانی پرداختند و روز شعر و ادب را در فضایی صمیمی و ادیبانه گرامی داشتند.

گفتنی است، در این مراسم آقایان سبز علی قاسمی و علی پارسه از شوشتر، قاسم سلیمانی از دزفول و احمد قلی عالی‌پور، محمد قنبری، بهرام محمدی و هوشنگ نوبخت از لالی به قرائت شعر پرداختند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر