کد خبر: 734497 A

امام جمعه بردسکن:

امام جمعه بردسکن از بی‌برنامگی و ضعف مدیریت دولتمردان در مهار کردن گرانی‌ها انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا از بردسکن، حجت‌‌الاسلام علی اصغر امینی در خطبه‌‌‌های نماز جمعه این هفته بردسکن گفت:  متاسفانه  نظارت‌‌‌ها و کنترل قیمت‌‌ها در بازار ضعیف است و باید دولتمردان به فکر مردم باشند.

وی با بیان اینکه دولتمردان یا درد مردم را نمی‌‌فهمند یا نمی‌‌‌توانند درمان کنند، اظهار داشت: مردم زیر فشارهای اقتصادی له شده‌‌اند و روز به روز شاهد افزایش بی‌‌رویه قیمت‌‌‌ها در جامعه هستیم. رفاه مادی مردم در جامعه مطلوب نیست و  مسئولانی که دلشان را به میوه برجام خوش کرده بودند، امروز تمامی برنامه‌‌ریزی‌‌‌های آنها با برجام گره خورده است و هیچ پاسخی را  ندارند به مردم بدهند.

امام جمعه بردسکن ادامه داد: امروز FATF و دیگر قراردادها هیچ منفعتی برای ایران ندارد و پذیرش مفاد این قراردادها یعنی هر آنچه که آمریکا به عنوان خط قرمز مطرح کرده است را قبول کنیم. متاسفانه دولتمردان نمی‌‌‌توانند گره اصلی اقتصادی کشور را باز کنند و با مطرح کردن مسایل دیگر  مشکلات مردم را به حاشیه می‌‌برند.

امینی به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با دست‌‌اندرکاران کنگره شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان و دیدار با مداحان اهل بیت اشاره و تصریح کرد: امروز همه ما وظیفه داریم منویات مقام معظم رهبری را نصب‌‌‌العین کاری خود قرار دهیم و آنها را در حوزه کاری خود عملیاتی کنیم. 

وی با اشاره به فرارسیدن ۱۴ اسفندماه سالروز تاسیس نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: حقیقتا این نهاد تاکنون منشاء خیرات و خدماتی خوبی برای اقشار آسیب‌‌پذیر و  محروم جامعه بوده است. 

نماز جمعه بردسکن بر انفاق کردن به محرومین در آستانه سال نو تاکید کرد و از کسانی که تمکن مالی دارند خواست به فکر خانواده‌‌های نیازمند باشند.

امام جمعه بردسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر