کد خبر: 373577 A

مدیرعامل باشگاه بسکتبال ثامن:

ایلنا: مدیرعامل باشگاه بسکتبال ثامن گفت: با رفع برخی مشکلات اقتصادی حضوری پررنگ و قدرت‌مند در سوپر لیگ بسکتبال کشور خواهیم داشت.

آرمان عمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره شرایط تیم بسکتبال ثامن مشهد برای حضور در سوپرلیگ بسکتبال کشور در فصل بعد و شرایط حال حاضر این تیم اظهار کرد: ما نیازی به حمایت مجموعه و یا ارگان خاصی برای حضور در سوپر لیگ نداریم اگر مشکلات اقتصادی که اکنون وجود دارد رفع شود ما حضوری پررنگ را در سوپرلیگ از خود به نمایش خواهیم گذاشت.

عمرانی افزود: ما در فصلی که گذشت تمام توانمان را به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه جایگاه پنجمی برای ما که تیمی نوپا هستیم عنوان ارزشمند و قابل تقدیر بود اما اگر بنا باشد در فصل بعد هم در سوپرلیگ بسکتبال حضور پیدا کنیم قطعا برای کسب این جایگاه تلاش نخواهیم کرد بلکه به دنبال عنوانی بهتر در انتهای فصل خواهیم بود.

وی درباره تصمیم‌های خود در جریان فصل گذشته از جمله تعویض سرمربی عنوان کرد: در تمامی شرایطی که داشتیم بهترین تصمیم گرفته شد نمی‌توان در مورد هر مقطع به درستی نظر داد اما بهترین امکانات برای تیم بسکتبال ثامن مشهد فراهم شده بود و با روحیه و وحدتی که در تیم وجود داشت ما عنوان مناسبی را در انتها کسب کردیم.

مدیرعامل باشگاه ثامن خاطرنشان کرد: از زمانی که فعالیت خود را در این باشگاه آغاز کرده‌ام بیش از 35 میلیارد ریال هزینه کرده‌ام اما تاکنون حمایت شایسته‌ای از این باشگاه توسط مسئولان استان انجام نشده است، در بسیاری از شهرهای دیگر شورای اسلامی شهر و شهرداری‌ها از تیم‌های لیگ برتر حمایت می‌کنند اما در مشهد هیچ نهاد و ارگانی حاضر به حمایت از باشگاه ثامن نشده است.

عمرانی تاکید کرد: موفقیت این تیم برای جوانان امید ایجاد می‌کند و حضور نماینده‌ای از خراسان در سوپرلیگ به رشد توسعه رشته ورزشی بسکتبال در استان کمک خواهد کرد زیرا ما می‌توانیم در کنار تیم اصلی تیم پایه داشته باشیم تا درکنار سوپرلیگ جوانانی را برای آینده پرورش دهیم اما متاسفانه در خراسان رضوی فقط بخش خصوصی دلسوز ورزش است.

وی با تاکید براینکه با رفع یکسری از موانع و مشکلات مادی قطعا حضوری پررنگ و خوب را در سوپرلیگ تجربه خواهیم کرد گفت: اکنون هم تمرینات تیم لغو نشده و تمرینات با بازیکنان بومی در حال برگزاری است اما هدف ما برای حضور در فصل بعد کسب عنوانی بهتر از فصل گذشته است باید با تیمی مستحکم و سازماندهی شده در حد و اندازه نام خراسان در سوپرلیگ حضور پیدا کنیم.

بسکتبال سوپرلیگ بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر