کد خبر: 338283 A

با حکم روح‌الامینی؛

ایلنا: با حکم دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی، رئیس ستاد انتخاباتی این حزب در استان خراسان‌ رضوی معرفی شد.

به گزارش ایلنا، عبدالحسین روح‌الامینی، دبیرکل این حزب سید مجتبی علوی را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این حزب در استان خراسان رضوی معرفی کرد و از وی خواست نسبت به شناسائی و معرفی کاندیداهای همسو با این حزب اقدام کند.

سید مجتبی علوی هم اکنون عضو هیات‌مدیره و یکی از موسسین باشگاه پر طرفدار سیاه‌جامگان ابومسلم خراسان‌رضوی و روزنامه هنرمند و خبرگزاری روز مشهد و ریاست ستاد آموزش‌های نوین الکترونیک کشور را در بخشی از کارنامه خود دارد.

وی دانش‌آموخته علوم ارتباطات و از فعالان حوزه روابط‌عمومی به ویژه تبلیغات است که در این خصوص چندین تالیف به چاپ رسانده که اکنون مرجع مطالعاتی دانشجویان علوم اجتماعی و روزنامه‌نگاری است.

علوی درباره این انتصاب  گفت: تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، از تلاش حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در جهت همگرائی و وحدت بین کاندیداهای اصولگرا خبر داد.

وی، با بیان اینکه اولویت نخست کاندیداهای این حزب رفع مشکل اقتصادی و معیشتی مردم خواهد بود، گفت: کاندیداهای مورد حمایت این حزب درسراسر استان خراسان رضوی به ویژه (شهر مقدس مشهد) طی روزهای آتی معرفی خواهند شد.

رئیس ستاد انتخاباتی حزب توسعه و عدالت درخراسان رضوی در ادامه با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی از سوی افراد صاحب اندیشه‌ای همچون محسن رضایی، مطرح و تبیین شده، گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و از دغدغه‌های اصلی ایشان بوده است.

علوی از تمامی گروه‌ها و جریان‌های سیاسی اصولگرا و معتدل استان خواست با حمایت و همراهی کاندیداهای این حزب در ساختن استانی آبادتر بر پایه اقتصاد مقاومتی تلاش کنند و در راستای اندیشه‌های مقام معظم رهبری در پایان سال (همزبانی و همدلی با دولت) گامی موثر بردارند و مشارکتی حداکثری داشته باشند.

سید مجتبی علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر