کد خبر: 182586 A

نماینده مردم شهرستان‌های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:

نماینده مردم شهرستان‌های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی بر استفاده بیشتر از ظرفیت بانوان وجوانان و نخبگان و افراد متخصص در پست های مدیریتی آموزش و پرورش این شهرستان تأکید کرد.

نماینده مردم شهرستانه های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی بر استفاده بیشتر از ظرفیت بانوان وجوانان و نخبگان و افراد متخصص در پست های مدیریتی آموزش و پرورش این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از شهرستان قوچان، هادی شوشتری در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: از ظرفیت بالای شورای آموزش و پرورش در جهت پیشبرد اهداف اموزش و پرورش باید استفاده کرد و می توان با تشکیل اتاق فکر یا شورای سیاستگذاری آموزش و پرورش با رصد کردن موضوعات و چالش های عمده ی آموزش و پرورش، درباره آن ها چاره جویی کرد.

وی با تبریک انتصاب معاونین جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان قوچان خاطرنشان کرد: از ظرفیت بالای مدیریتی همکاران خواهر نیز جهت بکارگیری در پست ها و مسئولیت ها نباید غافل بود.

نماینده ی مردم قوچان وفاروج در مجلس شورای اسلامی از ظرفیت بالای شهرستان قوچان در بین ۴۷اداره آموزش و پرورش استان یاد کرد و یکی از ملاک های توسعه ی همه جانبه را توسعه یافتگی منابع انسانی ذکر کرد.

فرماندار قوچان با اشاره به سازماندهی کلی که در آموزش و پرورش شهرستان قوچان در پیش است گفت: آموزش و پرورش بزرگترین سرمایه ملی ما است که نباید به مخاطره بیافتد و در انتصابات ملاک شایسته سالاری را به عنوان معیار اصلی خود باید قرار دهیم.

همچنین در این جلسه موضوعاتی همچون راه اندازی مجدد سالن دانش آموزی(سینما دانش سابق) و دیوار کشی و بهسازی سرویس های بهداشتی مدارس روستایی مطرح گردید که مقرر گردید جذب اعتبارات لازم برای سالن اجتماعات از محل کمک های وزارتخانه و دیوار کشی و بهسازی سرویس های بهداشتی از محل کمک های دهیاری های شهرستان و شبکه بهداشت و درمان نیز انجام گیرد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان آموزش و پرورش شهرستان سالن اجتماعات سرمایه سرویس های بهداشتی شورای آموزش و پرورش فرماندار مجلس شورای اسلامی نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر