کد خبر: 182526 A

ششمین نمایشگاه عکس سفره‌های افطاری در بیست و دومین نمایشگاه قرآن به مدت ۲۰ روز در باغ موزه دفاع مقدس برپا خواهد بود.

ششمین نمایشگاه عکس سفره‌های افطاری در بیست و دومین نمایشگاه قرآن به مدت ۲۰ روز در باغ موزه دفاع مقدس برپا خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از قوچان، ششمین نمایشگاه عکاسی از سفره‌های افطاری همزمان با افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در باغ موزه دفاع مقدس با حضور دو عکاس هنرمند قوچانی گشایش یافت و تا ۲۳تیر ماه ادامه خواهد داشت.

این نمایشگاه که با حمایت هیات هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران برپا شد، متشکل از ۸۰ تابلوی عکس از ۴۵ هنرمند عکاس است که بخش اصلی آن به آثار منتخب و برگزیده ششمین مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری شامل ۳۷ تابلوی عکس از ۲۱ هنرمند تعلق دارد و مابقی منتخبی از آثار برگزیده پنج دوره گذشته است.

ششمین مسابقه عکاسی از سفره های افطاری با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو بخش عمومی و ویژه(کودک در آیین افطار) برگزار شد که اعضای هیات انتخاب و داوری این مسابقه شامل محمد مهدی رحیمیان(عضو شورای سیاست گذاری و رییس هیات داوران مسابقه)، محسن راستانی، فرهاد سلیمانی، فرامرز عامل بردبار و منصوره معتمدی، عکس ها را داوری کردند.

اسامی هنرمندانی قوچانی که آثارشان در ششمین نمایشگاه عکس سفره های افطاری به نمایش درآمده آقایان محمدحسن باقری و مهدی عقیقی، از هنرمندان فعال و پرتلاش قوچانی هستند.

استان تهران دفاع مقدس عکاسی قرآن قرآن کریم کانون های فرهنگی هنری مساجد موزه نمایشگاه بین المللی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر