خبرگزاری کار ایران

| 23:52   
کد خبر : ۱۳۸۶۳۲۵
معاون استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛

مشکل تامین زمین نهضت ملی مسکن در گناباد و شهرهای جنوبی استان حل شد

آماده سازی، زیر ساخت، تسهیلات، پروانه و ساخت، سایت های یونسی، بجستان، گناباد، بیدخت، کاخک، روشناوند در بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و مدیر کل راه و شهرسازی استان مورد بررسی قرار گرفت.

مشکل تامین زمین نهضت ملی مسکن در گناباد و شهرهای جنوبی استان حل شد

به گزارش ایلنا از مشهد، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در برخی از سایت ها مسئله کمبود زمین وجود داشت اما با همکاری نهادهای محلی و پیگیری‌های فرماندار و دستگاه‌های ذی‌ربط استانی مسئله زمین به ویژه در شهرستان گناباد را حل کردیم.

جواد خدایی در دومین دور بازدیدهای میدانی از پروژه ها و سایت های نهضت ملی مسکن در شهرهای گناباد، بجستان، بیدخت، روشناوند و یونسی با اشاره به اینکه در برخی از سایت ها مسئله کمبود زمین وجود داشت اما با همکاری نهادهای محلی و پیگیری‌های فرماندار و دستگاه‌های ذی‌ربط استانی مسئله زمین به ویژه در شهرستان گناباد را حل کردیم، افزود: لذا مقرر شده است اقدامات لازم برای آماده سازی در سایت‌ها با سرعت بیشتری پیگیری شود. زیر‌ساخت در سایت‌های با تاخیر انجام می‌شد و با دستوری که امروز صادر شد و با برنامه ریزی دستگاه های مسئول به ویژه آب و فاضلاب و شرکت توزیع برق استان و شهرستان پیگیری های ویژه انجام شود تا سایت‌ها پیشرفت فیزیکی بیشتری داشته باشند. 

خدائی ادامه داد: شهرستان گناباد، کاخک و رشتخوار جزو شهرهای پیشرو و پیشگام بوده‌ و یکی از دلایل این امر همدلی و اتحادی است که بین مسئولان و مردم وجود دارد، به تبع مشکلات و چالش ها نیز وجود دارد. وقتی وارد سایت‌های مختلف می‌شویم می‌بینیم که مردم در ساخت‌ پیشگام هستند. 

 وی ادامه داد: خبر خوبی که برای مردم شهرستان گناباد داریم این است که در سفر قبلی ما تسهیلات روستایی مشکلات زیادی داشت که در جلسه فرمانداری بحث‌های مختلفی انجام شد تا روند کار اصلاح شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز