خبرگزاری کار ایران

| 09:10   
کد خبر : ۱۳۷۸۴۸۶
یک مسئول خبر داد؛

برقراری جریان آب پایدار به سمت بجستان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: در پی مشکلی که در شبکه به وجود آمده بود هم اکنون جریان آب پایدار به سمت شهرستان بجستان در جنوب خراسان رضوی از حدود یک ساعت قبل برقرار شد و به ترتیب نقاطی که دچار مشکل شده بودند تا پایان وقت امروز از آب شرب بهره‌مند می‌شوند.

برقراری جریان آب پایدار به سمت بجستان خراسان رضوی

به گزارش ایلنا از مشهد، سید ابراهیم علوی در این خصوص افزود: از سه شنبه هفته گذشته با توجه به وجود مشکل در تاسیسات تانک ضربه‌گیر، خط انتقال آب این شهرستان دچار برخی شکستگی‌ها شد. ️از ساعات اولیه بروز اتفاق، نیروهای شرکت در منطقه حضور یافتند و مشکلات یکی پس از دیگری رفع شد و آب به صورت موقت در شهر برقرار شد.

وی ادامه داد: دیروز هم رفع نقص صورت گرفت، آب در نقاط دارای اشکال وصل شد و چند ساعتی هم جریان برقرار بود ولی بخاطر فرسودگی شبکه مجدداً در برخی نقاط دچار مشکل شد.

علوی اظهار داشت: با پیگیری‌های که انجام شده تا امروز عصر آب به مرور به شبکه تزریق می‌شود منتهی مراتب با توجه به فرسودگی شبکه در سالیان گذشته احتمال اتفاقاتی وجود دارد ولی تیم‌های امدادی آماده رفع نقص هستند.

مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان رضوی بیان کرد: تیم‌های رفع نقص در منطقه حضور دارند تا اگر مردم پس از اتصال دچار مشکلی شدند با اطلاع به آنان به مساله رسیدگی شود.

وی گفت: با این حال راهکار اصلی راه اندازی ایستگاه پمپاژ است که در یک سال اخیر کارهای آن انجام شده و کار مخزن به اتمام رسیده است. ایستگاه پمپاژ آماده است که ظرف چند روز آینده که به بهره برداری رسید با تنظیم فشار شبکه خطای وارده به شبکه فرسوده آب به حداقل می‌رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز