خبرگزاری کار ایران

| 10:38   
کد خبر : ۱۳۷۷۰۱۸
عضو شورای شهر مشهد مطرح کرد؛

نقش مهم شرکت گردشگری شهرداری در فراهم سازی گردشگری ارزان و امن برای مردم

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شرکت توسعه گردشگری شهرداری، پیشگام در گردشگری هوشمند، امن و ارزان است.

نقش مهم شرکت گردشگری شهرداری در فراهم سازی گردشگری ارزان و امن برای مردم

به گزارش ایلنا از مشهد، مهدی ناصحی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد در بازدیدی از شرکت توسعه گردشگری شهرداری مشهد اظهار داشت: شرکت توسعه گردشگری، یکی از پیشتازان و پیشگامان عرصه گردشگری هوشمند و ارزان و امن است و شرایط خوبی را برای گردشگران فراهم کرده است.

وی افزود: شرکت توسعه گردشگری شهرداری مشهد با برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه و استفاده از پتانسیل موجود خود و همچنین  استفاده از تکنولوژی و فضای مجازی  نقش مهمی در راستای گردشگری هوشمند و امن‌تر و ارزان‌تر ایفا کرده است و شورای شهر نیز در  این هدف بزرگ حامی و پشتیبان شرکت توسعه گردشگری شهرداری مشهد در جهت توسعه اقتصاد پایدار خواهد بود.

مرتضی گواهی سرپرست شرکت توسعه گردشگری نیز در ادامه این دیدار ضمن ارائه گزارش پروژه‌های بزرگ در حال پیگیری و انجام شده این شرکت گفت: این شرکت تاکنون تمام تلاش خود را  در جهت بستر سازی ارتباط هوشمند زائران  با تسهیلات گردشگری بکار برده و در همین راستا برنامه ریزی های ویژه ای را در دست بررسی داریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز