کد خبر: 1336035 A

ساخت ۷۰ هزار مسکن برای محرومان توسط بنیاد مسکن

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال ساخت ۷۰ هزار مسکن برای محرومین با مشارکت بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بهزیستی است.

ساخت ۷۰ هزار مسکن برای محرومان توسط بنیاد مسکن

به گزارش ایلنا از مشهد، حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد در مراسم کلنگ‌زنی ۲۳۳ واحد مسکونی خیرساز در سه روستای حاشیه شهر مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شبکه خیرین مسکن‌ساز در سراسر کشورها و شهرهای بزرگ شکل گرفته و به ثبت قانونی رسیده است. هیات امنایی به نام مسکن محرومین حساب ۱۰۰ امام فعال است که شبکه خیرین با سیاست‌گذاری این هیات امنا فعالیت می‌کنند.  

وی افزود: خیرین در کشور تاکنون ۲۱ هزار واحد مسکونی ساخته‌اند و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز تمام توان خود را پای کار آورده و دستگاه‌هایی که حمایت اجتماعی را در دستور کار دارد نیز در کنار بنیاد مسکن هستند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز در خراسان رضوی و در سه روستای مشهد عملیات ساخت ۲۳۳ واحد مسکونی توسط خیرین انجام می‌شود و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هم در کنار آن‌هاست.

روحانی‌نژاد با اشاره به اینکه ساخت مسکن برای محرومان در استان‌های برخوردار و غیر برخوردار متفاوت است، بیان کرد: بنیاد مسکن چندین اقدام برای این نوع مسکن‌ها انجام می‌دهد. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال ساخت ۷۰ هزار مسکن برای محرومین با مشارکت بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بهزیستی است.

انتهای پیام/
انقلاب اسلامی بهزیستی مسکن مشهد ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر