کد خبر: 1332282 A

مدیر روابط عمومی شورای شهر مشهد:

رسالت روابط عمومی شورای شهر اطلاع‌رسانی صریح و شفاف است

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رسالت ما در روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد، اطلاع‌رسانی سریع، صریح، شفاف و دقیق حول محور فعالیت‌های شورای اسلامی شهر بوده و خواهد بود.

رسالت روابط عمومی شورای شهر اطلاع‌رسانی صریح و شفاف است

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد شیخانی با بیان اینکه امروزه در نظامات اداری و فرآیندهای مختلف، «شفافیت» به عنوان یک اصل اساسی شناخته می‌شود، اظهارکرد: بنا به رسالت و مسئولیت کاری، از ابتدای فعالیت شورای ششم شهر مشهد تاکنون، پیوسته باورمند به این مهم بوده‌ایم و روابط عمومی، به عنوان پل ارتباطی شهروندان و منتخبان آنها در شورای شهر، سعی کرده در مسیر شفافیت گام بردارد.

وی با بیان اینکه شفافیت همیشه سد محکمی در برابر حاشیه‌سازانی بوده که با اهداف شخصی و سیاسی مطالبی را مطرح می‌کنند، گفت: با تکیه بر همین اصل و تشریح بی‌پرده و بی‌کم‌وکاست موضوعات مختلف، سعی کرده‌ایم با جریان‌ها و افرادی که سعی در تشویش اذهان عمومی و کم‌رنگ کردن تلاش‌ها و اقدامات مختلف در بدنه مدیریت شهری دارند، تقابل کنیم.

شیخانی افزود: رسالت ما در روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد ، اطلاع‌رسانی سریع، صریح، شفاف و دقیق حول محور فعالیت‌های شورای اسلامی شهر بوده و خواهد بود.

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: امیدواریم همه در کنار هم، با دغدغه‌مندی واقعی نسبت به مسائل شهر مشهد، در مسیر حق و حقیقت گام برداریم و با پایبندی به ابتدایی‌ترین اصول و مبانی اخلاقی، موجبات پیشرفت روزافزون مشهد، جهانشهر برکت و کرامت را فراهم آوریم.

انتهای پیام/
روابط عمومی شورای اسلامی شهر شورای شهر مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر