کد خبر: 1274122 A

کشف و پلمب کوره و انبار بزرگ تاغ غیرمجاز در نیشابور

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیشابور گفت: در پی تشدید نظارت و بازرسی ها یک واحد انبار و یک باب کوره غیر مجاز تاغ در شهرستان شناسایی، کشف و پلمب شد.

کشف و پلمب کوره و انبار بزرگ تاغ غیرمجاز در نیشابور

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین سهرابی در تشریح این خبر افزود: در راستای وظایف قانونی اداره منابع طبیعی جهت کنترل و بازدید انبارهای چوب آلات و شناسایی کوره های تولید ذغال در سطح شهرستان، با همکاری کلانتری۱۲ و پلیس آگاهی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک انبار غیر مجاز با وزن تاغ ۶ تُن و ۱۵۰ کیلوگرم مقطوعات تاغ و همچنین یک تُن ذغال تاغ از کوره غیرمجاز با مجموع ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: طی این بازرسی یک کوره فلزی، مشعل، اره نیمه صنعتی و اره موتوری از انبار و کوره مذکور کشف و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیشابور گفت: با توجه به وسعت شهرستان، حفظ و حراست از عرصه های ملی مستلزم مشارکت مردم و دوستداران طبیعت بوده و از ساکنین مناطق مجاور جنگل‌های دست کاشت تاغ خواهشمندیم درصورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی و قطع و ریشه کنی تاغزارها مراتب را به شماره تلفن ها ۱۵۰۴، ۱۳۰ و ۱۱۰ گزارش کنند.

انتهای پیام/
پلیس آگاهی جنگل رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری تشدید نظارت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر