کد خبر: 236693 A

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد:

ضاربان از محدوده جغرافیایی استان اصفهان خارج نشده‌اند و هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی شهرستان‌های اطراف اصفهان برای جلوگیری از خروج آنان از استان انجام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، هویت سارقان شب گذشته یکی از بانک های شهر الیگودرز را ایرانی اعلام کرد و گفت: تمامی اقدامات برای جلوگیری از خروج این سارقان حرفه‌ای از استان اصفهان انجام گرفته است.

سردار آقاخانی در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: ظهر شنبه سرقتی مسلحانه‌ای از یک بانک‌ واقع در الیگودرز در استان لرستان انجام شده و پس از آن سارقان به سمت خمین در استان مرکزی متواری شده و پس از درگیری با پلیس وارد شهرستان گلپایگان شده‌اند.

وی در توضیح این اتفاق ناگوار افزود: ماموران نیروی انتظامی پس از ورود سارقان به این شهر با آن‌ها درگیر شده‌اند و متاسفانه در این درگیری فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان به همراه دو تن دیگر از نیرو‌های غیور نیروی انتظامی این شهرستان به شهادت رسیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از این سه سارق در درگیری‌ها کشته شده است، اظهار داشت: متاسفانه در این درگیری‌ها دو نفر از مردم شهرستان گلپایگان نیز به دست ضاربان کشته شده‌اند و ۶ تن از نیرو‌های پلیس نیز مجروح شده و اکنون در بیمارستان بستری هستند.

سردار آقا خانی بیان داشت: ضاربان از محدوده جغرافیایی استان خارج نشده‌اند و هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی شهرستان‌های اطراف اصفهان برای جلوگیری از خروج آنان از استان انجام شده است.

وی ضمن رد شایعه بیگانه بودن این ضاربان ادامه داد: ضاربان از سارقان سابقه‌دار حرفه‌ای ایرانی هستند که از استان لرستان به شهرستان گلپایگان متواری شده‌اند.

وی ضمن قدردانی از مردم شهرستان گلپایگان به خاطر همکاری با پلیس از مردم خواست خونسردی خود را حفظ نموده و در صورت مشاهده مورد مشکوک به پلیس اطلاع دهند.

وی در پایان گفت: با تدابیر اندیشیده شده و آگاهی نیرو‌های پلیس استان، این سارقان را دستگیر کرده و به مردم داغدار شهرستان گلپایگان معرفی خواهیم کرد.

استان اصفهان استان مرکزی اصفهان بیمارستان نیروی انتظامی شهرستان ایرانی خروج سارقان ضاربان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر