کد خبر: 223749 A

اضافه خدمت سه تا شش ماهه سربازانی که در حال خدمت هستند و یا تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۹۳ برای انجام خدمت دوره ضرورت از طریق دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ اقدام نمایند، بطور کامل بخشیده می‌شود.

غیبت اولیه سربازانی که در حال خدمت می‌باشند و یا تا ۲۲ بهمن سال جاری درخواست خود را برای انجام خدمت دوره ضرورت از طریق دفا‌تر(پلیس + ۱۰) به ثبت رسانند، بخشیده می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «رحمان علیدوست» معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا در این باره گفت: اضافه خدمت سه تا شش ماهه سربازانی که در حال خدمت هستند و یا تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۹۳ برای انجام خدمت دوره ضرورت از طریق دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ اقدام نمایند، بطور کامل بخشیده می‌شود.

وی افزود: ملاک بخشش اضافه خدمت، تاریخ ثبت درخواست اعزام به خدمت تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۹۳ می‌باشد و در صورت ثبت درخواست می‌بایست در تاریخ مشخص شده به خدمت اعزام شوند.

آنطور که سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرده است، بخشش اضافه خدمت صرفا مربوط به اضافه خدمت سنواتی و دفترچه ایست و تبعات غیبت همچنان باقی است لذا این دسته از سربازان بواسطه بخشش اضافه خدمتشان، مجاز به بهره‌مندی از معافیت‌هایی که یکی از شرایط آن، نداشتن غیبت است از قبیل: معافیت تحصیلی، کفالت، استخدام و… نمی‌باشند.

۲۲ بهمن الکترونیک معاون تاریخ خدمت آخرین مهلت مشمولان غایب بخشش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر