کد خبر: 223671 A

وزیر کشور:

پرونده اسیدپاشی اصفهان همچنین هر چهارشنبه در جلسه‌ای با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بررسی می‌شود و آخرین مدارک، اسناد و اقدامات انجام شده رسیدگی و تحلیل می‌شود.

وزیر کشور با تاکید بر این که پیگیر پرونده اسید پاشی‌های اصفهان است از مردم خواست تا به وزارت کشور و دیگر دستگاه‌ها و مسوولان اعتماد کنند.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه اجلاس ارتقای توانمندی‌های شوراهای فرهنگ عمومی کشور افزود: دامنه گسترده تحقیقات برای دستگیری عاملان اسیدپاشی‌های اصفهان همچنان در استان اصفهان و دیگر استان‌ها در حال انجام است و بررسی افراد مظنون همچنان ادامه دارد.

وی، حادثه اسیدپاشی را مساله مهمی دانست و خاطرنشان کرد: رییس جمهوری از این مساله بسیار متاثر است و دستورات صریحی را به بنده و دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد.

رییس شورای امنیت کشور همچنین از تشکیل کارگروهی متشکل از نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، بسیج و دادستانی برای بررسی و رسیدگی پرونده اسید پاشی اصفهان خبر داد و گفت: بنده نیز تاکنون دو بار در جلسه هیأت دولت گزارشی از وضعیت پیگیری و نتایج بررسی‌های اسیدپاشی ارایه کردم و هر روز نیز از طریق شورای تامین استان، پیگیر این پرونده هستم.

رحمانی فضلی یادآور شد: رییس قوه قضاییه و رییس مجلس شورای اسلامی درباره پرونده اسید پاشی اصفهان نیز تاکیداتی داشته اند.

وی تصریح کرد: پرونده اسید پاشی اصفهان همچنین هر چهارشنبه در جلسه‌ای با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بررسی می‌شود و آخرین مدارک، اسناد و اقدامات انجام شده رسیدگی و تحلیل می‌شود.

وزیر کشور اظهار امیدواری کرد: این ماجرا با دستگیری عامل یا عاملان اصلی این حادثه پیگیری شود و پاسخ درستی به مردم داده شود.

استان اصفهان اصفهان دولت شورای امنیت قوه قضاییه مجلس شورای اسلامی معاون نیروی انتظامی وزارت اطلاعات وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر