کد خبر: 182569 A

رییس پلیس آگاهی قم اعلام کرد؛

با انتقال متهم به کلانتری و انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد نامبرده یک سارق حرفه ای بوده و برای جلوگیری از مشکوک شدن پلیس و مردم، از لباس رفتگر شهرداری استفاده می کرده است / این سارق حرفه ای به ۱۲ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف و در نهایت با تشکیل پرونده به دست قانون سپرده شد.

ایلنا: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری یک سارق حرفه ای قطعات خودرو در این استان خبر داد و گفت: وی به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مهدی قدمی در رابطه با خبر فوق عنوان داشت: در پی چندین فقره سرقت باطری و رادیاتور خودرو، شناسایی و دستگیری متهم و یا متهمان در دستور کار ماموران استان قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۹ قم فردی را در پوشش رفتگر شهرداری و در حال پرسه زنی در اطراف خودروهای پارک شده شناسایی و دستگیر کردند.

قدمی گفت: در ادامه با انتقال متهم به کلانتری و انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد نامبرده یک سارق حرفه ای بوده و برای جلوگیری از مشکوک شدن پلیس و مردم، از لباس رفتگر شهرداری استفاده می کرده است.

رییس پلیس آگاهی استان اضافه کرد: این سارق حرفه ای به ۱۲ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف و در نهایت با تشکیل پرونده به دست قانون سپرده شد.

پلیس آگاهی پوشش خودرو سرقت شناسایی و دستگیر شهرداری فرماندهی انتظامی استان قانون قم رفتگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر