کد خبر: 155474 A

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی:

وضعیت ترافیک در کشور ایجاب می‌کرد که با بکارگیری نیروی انسانی و تجهیزات سایر بخش‌ها در راستای حفظ نظم و امنیت و ایجاد محیط امن برای مردم و مسافران و گردشگران گام برداریم.

ایلنا: معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی، گفت: ۵۰۰ هزار نفر مسئولیت برقراری امنیت ایام نوروز را در کشور برعهده دارند.

به گزارش ایلنا، «سردار محمود تشکری» ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به تمامی همکاران خاطر نشان کرد: خدمت پرسنل در ایام نوروز مضاعف شده و این امر می‌تواند فعالیت‌های پلیس را به همگان ثابت کند.

وی هدف از اجرای طرح نوروزی را تأمین نظم و امنیت، ایجاد فضای امن و ارائه خدمات به هموطنان و مسافران نوروزی برشمرد و گفت: امیدواریم با حضور چشمگیر پلیس در سطح کشور و همکاری و مشارکت مردم با نیروی انتظامی خدمات مطلوبی ارائه دهیم.
معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده فرماندهی انتظامی استان لرستان و کارکنان آن برای برقرای امنیت، این استان را به دلیل قرار گرفتن در شاهراه اصلی و طبیعت زیبا از استان‌های مسافر پذیر اعلام و خاطر نشان کرد: بحمداله تاکنون در این استان امنیت مطلوبی برقرار گردیده است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: امسال طبق سنوات گذشته فعالیت قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی در سطح کشور و استان‌ها آغاز شد که در این میان تعداد ۵۰۰ هزار نفر از پرسنل نیروی انتظامی در قالب کادر و وظیفه و همچنین با کمک نیروی بسیج و… فعالیت خود را برای تأمین امنیت آغاز کردند.

«سردار تشکری» در ادامه ضمن اشاره به بسیج کردن تمامی امکانات خودرویی، موتوری و بالگرد‌ها در این ایام خاطر نشان کرد: بحمداله تاکنون مورد خاصی نداشته و امنیت مطلوبی برقرار شده است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: وضعیت ترافیک در کشور ایجاب می‌کرد که با بکارگیری نیروی انسانی و تجهیزات سایر بخش‌ها در راستای حفظ نظم و امنیت و ایجاد محیط امن برای مردم و مسافران و گردشگران گام برداریم.

«سردار تشکری» با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در طرح نوروزی پلیس راه برای برقراری نظم جاده‌ای و امنیت ترافیکی از کاهش ۲۷ درصدی تصادفات نوروزی نسبت به سال گذشته خبر داد.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با ابراز خرسندی از همکاری گسترده مردم در سال جدید و در تعطیلات نوروز برای ایجاد امنیت تصریح کرد: بخش عمده‌ای از کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای را مدیون همکاری خوب و صمیمی مردم هستیم که جا دارد از این همکاری و تعامل قدردانی کنیم.

«تشکری» ضمن تقدیر از زحمات تمامی دستگاه‌های مرتبط بخصوص وزارت راه و شهرسازی، هلال احمر و اورژانس، بیان کرد: با همکاری این دستگاه‌ها اقدامات بسیار خوبی در تمام کشور انجام شده است.

«سردار محمود تشکری» معاون هماهنگ کننده ناجا به همراه «سردار ناصر یزدآبادی» معاون مهندسی ناجا، روز گذشته به استان لرستان سفر کردند.

ایام نوروز بسیج ترافیک طبیعت مسافران مسافران نوروزی نظم و امنیت نیروی انتظامی نیروی انسانی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر