کد خبر: 117387 A

این چندمین ضربه مهلک پلیس به باندهای قاچاق شیشه در اصفهان در طی سال جاری است / در بازرسی که از خودروی آنان صورت گرفت مقدار ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف شد.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو شرور و قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر شیشه از آن‌ها در عملیات انتظامی شب گذشته پلیس استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با رصد فعالیت باندهای توزیع و قاچاق مواد مخدر بخصوص مخدر صنعتی شیشه موفق شدند دو نفر از افراد شرور و سابقه دار را که قصد انتقال یک محموله شیشه از یکی از استان‌های همجوار به استان اصفهان را داشتند، شناسایی کنند.

رئیس پلیس استان اصفهان افزود: در عملیات شب گذشته مجرمان با یک دستگاه خودروی سواری وقتی حضور پلیس را در صحنه مشاهده می‌کنند بدون توجه به ایست و فرمان مأموران متواری می‌شوند که در عملیات تعقیب و گریز و ضربتی نهایتاً خودرو متوقف می‌شود.

سردار آقاخانی با اشاره به دستگیری هر دو شرور در این عملیات، گفت: در بازرسی که از خودروی آنان صورت گرفت مقدار ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر اینکه این چندمین ضربه مهلک پلیس به باندهای قاچاق شیشه در اصفهان در طی سال جاری است، خاطر نشان کرد: عملیاتهای پلیس همچنان تا نابودی کامل مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان و مجرمان ادامه دارد و امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم که همیشه پلیس را در اجرای طرح‌ها یاری کرده‌اند به این هدف مهم دست پیدا کنیم.

استان اصفهان اصفهان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو رئیس پلیس فرمانده انتظامی استان قاچاق قاچاق مواد مخدر مواد مخدر شیشه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر