کد خبر: 117333 A

مدیرکل مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر:

کشف هر مقدار مواد مخدر حتی اندک از زائران بیت‌الله الحرام در عربستان، برای کشور و نظام در عرصه‌های برون مرزی و بین المللی تبعات منفی به دنبال دارد.

ایلنا: ‌ مدیرکل مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بیش از ۶۴ هزار نفر از ایرانیان در سال‌ جاری به حج تمتع مشرف شدند و با همکاری انجام شده هیچ گونه مواد مخدری از مرزهای هوایی کشورمان به عربستان وارد نشد.

به گزارش ایلنا، " علیرضا اکبرشاهی " از موفقیت چند ساله ایران در ممانعت از خروج هرگونه مواد مخدر در عملیات حج تمتع خبر داد و گفت: عدم کشف هرگونه مواد مخدر و روانگردان و دستگیر نشدن هیچ یک از زائران اعزامی به حج تمتع امسال در عربستان حاصل همکاری‌های مؤثر دستگاه‌های مسئول و عملیات موفق پلیس فرودگاه‌های کشور در کنترل کاروان‌های اعزامی به عربستان سعودی است.

مدیر کل مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر، گفت: کشف هر مقدار مواد مخدر حتی اندک از زائران بیت‌الله الحرام در عربستان، برای کشور و نظام در عرصه‌های برون مرزی و بین المللی تبعات منفی به دنبال دارد.

وی افزود: بیش از ۶۴ هزار نفر از هموطنان در سال‌جاری به حج تمتع مشرف شدند که با همکاری مطلوب طیف وسیعی از زائران و همدلی و هماهنگی بخش‌های مسئول همچون ستاد مبارزه با مواد مخدر، پلیس فرودگاه‌های کشور و سازمان حج و زیارت، برای چندمین سال متوالی هیچ گونه مواد مخدری از مرزهای هوایی کشورمان به عربستان وارد نشد.

اکبرشاهی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت آگاه‌سازی زائران و پیشگیری از بروز این معضل، از دستگاه‌های متولی امر خصوصاً پلیس فرودگاه‌ها که نقش بارزی در این موفقیت مهم داشته‌اند، تشکر و ابراز امیدواری کرد که با همکاری عمره‌گزاران و زائران عتبات عالیات شاهد استمرار این موفقیت مهم در عملیات آتی اعزام کاروان‌های زیارتی به کشورهای عربستان و عراق باشیم.

ایران حج تمتع ستاد مبارزه با مواد مخدر عراق عربستان عربستان سعودی فرودگاه مواد مخدر نشد زائران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر