کد خبر: 117300 A

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان:

اشتغال پس از رهایی از زندان به عنوان حلقه مفقوده در اقدامات اصلاحی برای بازگشت سعادتمندانه و پایدار زندانی به جامعه است.

ایلنا: مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان گفت: اشتغال پس از رهایی از زندان به عنوان حلقه مفقوده در اقدامات اصلاحی برای بازگشت سعادتمندانه و پایدار زندانی به جامعه است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور رحیم مطهرنژاد در گردهمایی مشترک مدیران سازمان زندان‌ها و بنیاد تعاون زندانیان با عنوان «حماسه اقتصادی و توسعه اشتغال مددجویان» تلاش‌های این بنیاد را زمینه‌ای برای کاهش دغدغه مسئولین قضایی کشور دانست.

وی با اشاره به مهم‌ترین اتفاقات ۱۸ ماه گذشته گفت: کم کردن دغدغه‌های رئیس قوه قضائیه نسبت به تعاملات سازمان و بنیاد، استفاده بهتر از ظرفیت‌ها و توسعه اشتغال زندانیان در این مدت، سرمایه گذاری ۱۲.۵ میلیارد تومانی، کمک به ستادهای دیه و انجمن‌های حمایتی برای کمک به زندانیان و خانواده آنان، بازنگری در آئین نامه حقوق و دستمزد زندانیان و کمک به اشتغال آن‌ها از جمله اقدامات مهم بنیاد تعاون زندانیان بوده است.

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان تأکید کرد: اشتغال پس از رهایی از زندان به عنوان حلقه مفقوده در اقدامات اصلاحی برای بازگشت سعادتمندانه و پایدار زندانی به جامعه است.

اشتغال جامعه حقوق حماسه اقتصادی خانواده دستمزد روابط عمومی سازمان زندان سرمایه گذاری قوه قضائیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر