کد خبر: 366398 A

ستاد انتخاباتی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی اعلام کرد:

ایلنا: در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، تعداد ۴۷ نفر از کاندیداهای مورد حمایت جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی به خانه ملت راه یافتند.

به گزارش ایلنا؛ ستاد انتخاباتی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی آخرین آمار کاندیداهای مورد حمایت راه یافته به مجلس شورای اسلامی در دور دوم انتخابات را 47 نفر اعلام کرد. وضعیت کاندیداهای مورد حمایت جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان ها به شرح زیر است:

استان حوزه انتخابیه نامزد (‌ها)                                                                     نتیجه نهایی

 

 آذربایجان شرقی تبریز شهاب الدین بی‌مقدار************************راه یافته به خانه ملت

 

 آذربایجان شرقی تبریز زهرا ساعی****************************راه یافته به خانه ملت

 

آذربایجان شرقی مراغه و عجب شیر محمدعلی حسین‌زاده**************************راه یافته به خانه ملت

 

 آذربایجان شرقی اهر و هریس بیت اله عبداللهی*********************راه یافته به خانه ملت

 

آذربایجان شرقی شبستر معصومه آقاپور********************راه یافته به خانه ملت

 

 آذربایجان غربی ارومیه سید هادی بهادری*******************راه یافته به خانه ملت

 

 آذربایجان غربی ارومیه روح اله حضرت‌پور****************************راه یافته به خانه ملت

 

 آذربایجان غربی می‌اندوآب، تکاب و شاهین دژ جهانبخش محبی نیا******************راه یافته به خانه ملت

 

آذربایجان غربی سلماس شهروز برزگر************************راه یافته به خانه ملت

 

اردبیل پارس آباد و بیله سوار شکور‌پور حسین*********************راه یافته به خانه ملت

 

ایلام ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی********************راه یافته به خانه ملت

 

اصفهان سمیرم اصغر سلیمی********************راه یافته به خانه ملت

تهران دماوند و فیروز کوه قاسم میرزایی نیکو**********************راه یافته به خانه ملت

 

چهارمحال و بختیاری اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی ****************راه یافته به خانه ملت

 

چهارمحال و بختیاری بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه*****************راه یافته به خانه ملت

 

خراسان رضوی تربت حیدریه سعید باستانی********************راه یافته به خانه ملت

خوزستان اهواز همایون یوسفی**************************راه یافته به خانه ملت

 

خوزستان اهواز علی ساری**********************راه یافته به خانه ملت

 

خوزستان اهواز جواد کاظمی نسب***********************راه یافته به خانه ملت

 

خوزستان ماهشهر، امیدیه و هندیجان علی گلمرادی****************راه یافته به خانه ملت

 

خوزستان مسجد سلیمان عسگر ظاهری*******************راه یافته به خانه ملت

 

خوزستان ایذه، باغملک هدایت اله خادمی********************راه یافته به خانه ملت

 

زنجان زنجان سید افضل موسوی********************راه یافته به خانه ملت

زنجان زنجان علی وقفچی*****************راه یافته به خانه ملت

 

زنجان ابهر و خرمدره محمد عزیزی******************راه یافته به خانه ملت

 

زنجان خدا بنده احمد بیگدلی******************راه یافته به خانه ملت

 

فارس شیراز علی اکبری*****************راه یافته به خانه ملت

 

فارس نیریز و استهبان اصغر مسعودی**********************راه یافته به خانه ملت

 

فارس داراب و زرین دشت رضا انصاری********************راه یافته به خانه ملت

فارس رستم و ممسنی مسعود گودرزی********************راه یافته به خانه ملت

 کردستان سنندج، دیواندره و کامیاران سید احسن علوی*******************راه یافته به خانه ملت

 

کردستان مریوان منصور مرادی******************************راه یافته به خانه ملت

 

کرمانشاه کرمانشاه احمد صفری**************راه یافته به خانه ملت

 

گلستان گرگان نور محمد تربتی‌نژاد********************راه یافته به خانه ملت

گلستان گرگان نبی اله هزار جریبی********************راه یافته به خانه ملت

گلستان کرد کوی، بندر ترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور********************راه یافته به خانه ملت

 

گلستان می‌نودشت و کلاله سید نجیب حسینی*****************راه یافته به خانه ملت

 

گیلان رشت محمدصادق حسنی جوریابی************************راه یافته به خانه ملت

 

گیلان رودبار منوچهر جمالی****************************راه یافته به خانه ملت

 

لرستان خرم‌آباد محمد بیرانوندی****************راه یافته به خانه ملت

 

مازندران بابل حسین نیاز آذری********************راه یافته به خانه ملت

 

مازندران قائم شهر، سواد کوه و جویبار سید علی ادیانی راد***********************راه یافته به خانه ملت

 

مرکزی اراک سید مهدی مقدسی********************راه یافته به خانه ملت

 

مرکزی شازند علی ابراهیمی*****************راه یافته به خانه ملت

 

مرکزی ساوه محمدرضا منصوری******************راه یافته به خانه ملت

 

هرمزگان بندر لنگه و بستک خالد زمزم‌نژاد********************راه یافته به خانه ملت

 

همدان رزن حسن لطفی*******************راه یافته به خانه ملت

 

 

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر