کد خبر: 350243 A

لیست نهایی نامزدهای جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، لیست نهایی کاندیداهای جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در سراسر کشور توسط مهرداد صداقت مسئول کمیته اطلاع رسانی این جبهه به شرح زیر اعلام شد .

ردیف

استان

اسامی کاندیداهای نهایی

1-

آذربایجان شرقی

 

حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو: مسعود پزشکیان، خانم زهرا

ساعی، نظام الدین برزگری سلطان آبادی، علیرضا منادی، عباس

عباس زاده، میر علی اصغر الموسوی

حوزه انتخابیه اهر و هریس: محمد اسلامی

حوزه انتخابیه هشترود چاراویماق: غفار اسماعیلی

حوزه انتخابیه وزرقان و خاردانا: رضا علیزاده

حوزه انتخابیه بستان آباد و تیکه داش: محمود وحدتی ملان

حوزه انتخابیه: میانه: حافظ شورچی و یعغوب شیواری

حوزه انتخابیه مرند، جلفا و هادیشهر: علی مجیدی

حوزه انتخابیه شبستر و تسوج: قیاسی

حوزه انتخابیه کلیبر، خدافرین و هوراند: حمدالله قهرمانی فرد

حوزه انتخابیه بناب: حجت الاسلام آقای شیخ رضا بنابی

حوزه انتخابیه سراب: مجید نصیر پور

حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: حسین زاده

ملکان: سلمان خدادای

 

2-

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: سید هادی بهادری، ملازاده، عابد فتاحی

حوزه انتخابیه میاندوآب: جهانبخش محبی نیا و مقصود باقری

حوزه انتخابیه اشنویه و نقده: عبدالکریم حسین زاده

حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر: رضا قادری

حوزه انتخابیه بوکان: انور حبیب زاده

حوزه انتخابیه مهاباد: سید قادر محمدی

حوزه انتخابیه : خوی و چایپاره: امین محمدی

حوزه انتخابیه سلماس: یعقوب رضا زاده

حوزه انتخابیه ماکو، شوط، چالدران و پلوشت: عین الله شریف پور

 

3-

اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین: محمدرضا سرداری

 

حوزه انتخابیه گرمی: نادر بهاری

 

حوزه انتخابیه مشکین شهر: محمد روحی عیسی لو

 

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: سامان بهرام پور

 

حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار: عباس جهانگیرزاده

4-

اصفهان

 

حوزه انتخابیه اصفهان: سید کمال حسینی، محسن عزتی، سید

 

 اسماعیل محمودی، محمد حسن میثمی و مرجان قوامی

 

حوزه انتخابیه اردستان: حجت السلام سید صادق طباطبایی

 

حوزه انتخابیه خمینی شهر: علی شجاعی

 

حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی

 

حوزه انتخابیه شاهین شهر- میمه و برخوار: حجت السلام محمود

 

 حسینی دولت آبادی

 

حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان: عوض صیدی پور

 

حوزه انتخابیه فریدون شهر و چادگان: محمد علی اسفنانی

 

حوزه انتخابیه فلاورجان: اسدالله شمس

 

حوزه انتخابیه سنجان: محمد باترانی

 

حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: حسین فدایی

 

حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: سید محمد حسین میر محمدی

 

حوزه انتخابیه مبارکه: علی احمد پور

 

حوزه انتخابیه نجف آباد: ابوالفضل ابوترابی

 

حوزه انتخابیه نطنز و قمصر و بادرود: محمد صفیاری

5-

البرز

حوزه انتخابیه کرج: ناصر حاجیان مطلق و اکبر صادقی هشترودی

 

حوزه انتخابیه حوزه ساوجبلاغ: حسین شاه وردی

6-

ایلام

حوزه انتخابیه ایلام-شیروان-چرداول-ایوان-مهران: جلال میرزایی و سعید لطفی

 

حوزه انتخابیه دهلران، آبادانان و دره شهر: شادمهر کاظم زاده

7-

بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: آقای عبدالحمید خوری

 

حوزه انتخابیه دشتستان: محمد باقر سعادت

 

حوزه انتخابیه کنگان، عسلویه و جم : سکینه الماسی

 

تهران

دکتر محمدرضا عارف ( 6492 ) –  دکتر علی مطهری ( 8292 ) - دکتر مصطفی کواکبیان  ( 7628 )– الیاس حضرتی ( 4265 ) - دکتر سید محمد حسینی ( 4187 ) – دکتر محمد علی وکیلی ( 9287 ) - دکتر حسن بابایی ( 2128 )-  محمد طاها عبد خدایی ( 6548 ) – حمید رضا سیفی ( 5784 ) – دکتر کاظم جلالی ( 2846 ) – دکتر حسن غفوری فرد ( 6871 ) – دکتر محمود عزیزی ( 6716 )– دکترعلیرضا محجوب ( 7926 )– دکتر حسن زمانی ( 5414 ) – دکتر علی نوبخت( 8981 )- بهروز نعمتی( 8949 )– علی طاهری (6297 )– دکتر حسن یاسری ( 9415 ) – دکتر فررشید طهماسبی ( 6458 )– دکتر غلامرضا محمد نژاد (7964 )– خلبان آزاده قاسم محمد امینی ( 7946 )– سکینه جعفری فر ( 2841 )– فاطمه سادات حسینی ( 4197 )– سید مرتضی حسینی (4194)– وحید شریعتمداری (5848 )– منیژه نصرالله زاده( 8918 )– محمدرضا اعلایی ( 6758)– سید مجتبی میری (8715 )– جواد کریم زادگان ( 7565 )– مجید اصغر زاده ( 1721 )

8-

شهرستان های تهران

حوزه انتخابیه دماوند: محسن اکبری

حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی

حوزه انتخابیه شهریار: محمد محمودی

حوزه انتخابیه رباط کریم: ابراهیم نکو

9-

چهارمحال بختیاری

حوزه انتخابیه بن، سامان و شهرکرد: اکبر اردشیر نوریان

 

حوزه انتخابیه بروجن: --------------------------

 

حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی

 

حوزه انتخابیه اردل، فارسان و کوهرنگ و کیار : علی کاظمی

10-

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه بیرجند، در میان، خُسر: حمید آیتی

حوزه انتخابیه قائن و زیرکوه: جواد هروی

حوزه انتخابیه طبس، سرایان، بشرویه و فردوس: محمد رضا امیر حسن خانی

حوزه انتخابیه سر بیشه و نهبندان: محمد اسماعیل اعزازی

11-

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم: علی قربانی و علی اکبری

 

حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی

 

حوزه انتخابیه فاروج: هادی شوشتری

 

حوزه انتخابیه اسفراین: محمدرضا حاتمی

 

12-

خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون: سید کریم حسینی، شبیب جوبجزی و همایون یوسفی

 

حوزه انتخابیه آبادان: عامر کعبی، جلیل مختاری،جلیل مختار و فاضل حاجی زاده ابراهیمی

 

حوزه انتخابیه خرمشهر: یونس محمدی

 

حوزه انتخابیه ماهدشت، بندر امام هندیجان و امید: علی گل مرادی

 

حوزه انتخابیه بهبهان: مراد راهداری

 

حوزه انتخابیه رامهرمز و بهشیر: شمس اله بهمئی

 

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: --------------

 

حوزه انتخابیه شوش: سید رازی نوری

 

حوزه انتخابیه شوشتر و گنوند: سید محمد سادات ابراهیمی

 

حوزه انتخابیه اندیشمک: ------------------

 

حوزه انتخابیه دشت آزادگان: سید مهدی مولا

 

حوزه انتخابیه شادان و دارخوین: مجید ناصری نژاد

 

حوزه انتخابیه مسجد سلیمان: --------------

13-

زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: سید افضل موسوی و علی وقفچی

 

حوزه انتخابیه خدابنده: ابوالحسن رضوی

 

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه: محمد عزیزی

 

حوزه انتخابیه ماه نشان: سید مرتضی خاتمی

14-

سمنان

حوزه انتخابیه سمنان: داریوش مهدوی

 

حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب

 

حوزه انتخابیه دامغان: عبدالرحمان رستمیان

 

حوزه انتخابیه شاهرود: عباسعلی غلامی

15-

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: فدا حسین مالکی

 

حوزه انتخابیه زابل: حسن سراوانی سنجری، احمد علی کیخا

 

حوزه انتخابیه سراوان: هدایت الله میر مراد زهی

 

حوزه انتخابیه ایرانشهر: داد الرحمن بامری

 

حوزه انتخابیه خاش: علی کرد

 

حوزه انتخابیه چابهار:  عبدالغفور ایران نژاد

16-

فارس

حوزه انتخابیه شیراز: سید علاالدین کراماتی، جوانشیر کدخدا پور، علی احمدی و معصومه زارع

 

حوزه انتخابیه آباده: رحمت الله خسروی

 

حوزه انتخابیه اقلید: سید حسین افضلی

 

حوزه انتخابیه جهرم: علی جوکار

 

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: رضا کلامی

 

حوزه انتخابیه سپیدان: علی ناصری

 

حوزه انتخابیه فسا: کاوس اکبری

 

حوزه انتخابیه فیروزآباد: نادر فریدونی

 

حوزه انتخابیه ممسنی و نورآباد: مسعود گودرزی

 

حوزه انتخابیه لارستان: اسعد زاهدی

 

حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سید محسن علوی

 

حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد: محمد علی قوهستانی

 

حوزه انتخابیه کازرون: عبدالصمد نجفی کشکولی

 

حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان: سید محمد صادق کشفی نژاد

 

17-

قزوین

حوزه انتخابیه قزوین،البرز و آبیک: سیده حمیده زر آبادی

 

حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی

 

حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: روح بابایی صالحی

18-

قم

حوزه انتخابیه قم: علی لاریجانی، حسین طلایی و سید محمد مصطفی حسینی کاشانی

19-

کردستان

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: سروش روحانی و اسعد یوسفی خلیل

 

حوزه انتخابیه سقز و بانه: سلیم زهرابی

 

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان : ناصر شکری

 

حوزه انتخابیه مریوان: عزت درستان

20-

کرمان

حوزه انتخابیه کرمان و راور: زهره سالاری و غلامعباس نوذری

 

حوزه انتخابیه رابر، ارزوئیه و بافت: علی برز بختیاری

 

حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر: حبیب الله نیکزادی

 

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری

 

حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی

 

حوزه انتخابیه کهنوج: احمد حمزه ای

 

حوزه انتخابیه رفسنجان و انار: محمدی انارکی

21-

کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری، محمد رزم و بهروز خسروی

 

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: محمد ابراهیم محبی

 

حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو: علی صابری

 

حوزه انتخابیه  کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی

 

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود و ارومانات: نورالدین یوسفی

 

حوزه انتخابیه قصر شیرین، سر پل ذهاب و گیلان غرب: شهریار صیدی

22-

کهکیلویه و بویر احمد

حوزه انتخابیه یاسوج: سید محمد موحد

 

حوزه انتخابیه گچساران: غلامرضا تاج گردون

23-

گلستان

 

24-

گیلان

حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفر زاده و رحمان رحمان زاده

 

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: منصور یوسفی

 

حوزه انتخابیه صومعه سرا: سید کاظم دلخوش اباتری

 

حوزه انتخابیه لاهیجان: ابوذر ندیمی

 

حوزه انتخابیه آستارا: بختیار حیدرنیا

 

حوزه انتخابیه بندر انزلی: عزیز اله هادی پور نوکنده

25-

لرستان

حوزه انتخابیه خرم آباد:  محمد بیرانوندی و عصمت الله ساکی زاده

 

حوزه انتخابیه پلدختر: مصطفی چراغی

 

حوزه انتخابیه الیگودرز: محمدتقی توکلی

 

حوزه انتخابیه بروجرد: محمد ابوالفتحی

 

حوزه انتخابیه کوهدشت: الهیار ملکشاهی

 

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: بابک ناصری

 

حوزه انتخابیه سلسله و دلفان: علی باقر طاهری نیا

26-

مازندران

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی

 

حوزه انتخابیه قایم شهر، جویبار و سواد کوه: سید هادی حسینی، علی پهلوان

 

حوزه انتخابیه بابل: حسین نیاز آذری، علی نجفی خوشرودی

 

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار: ولی اله نانوا کناری

 

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عباس یزدانی

 

حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس: قاسم احمدی لاشکی

 

حوزه انتخابیه بهشر و نکا: سید احمد میر قعله سری

 

حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر: شمس اله شریعت نژاد

 

حوزه انتخابیه آمل: عزت اله یوسفیان ملا

27-

مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: سید مهدی مقدسی و داود نعیمی

 

حوزه انتخابیه دلیجان و محلات: غلامعلی یار محمدی

 

حوزه انتخابیه شازند: قاسم عزیزی

 

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان: ----------

 

حوزه انتخابیه خمین: محمد ابراهیم رضایی

28-

هرمزگان

حوزه انتخابیه بندر عباس،هرمز، قشم، ابوموسی: موسی مولاپرست، احمد مرادی، مهران شاهی و مهدی ملاحی

 

حوزه انتخابیه میناب، جاسک و سیریک: سید مصطفی ذوالقدر

 

حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان: سید هاشم توانا

29-

همدان

حوزه انتخابیه همدان و فامنین: امیر خجسته و نوروز حاجی بابایی

 

حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی

 

حوزه انتخابیه بهار و کبودر آهنگ: علی یعقوبی

 

حوزه انتخابیه تویسرکان: مهندس ترابی

 

حوزه انتخابیه نهاوند: علی سلگی

 

حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی

 

 

30-

یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی بیوکی

 

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش

 

حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، بافق و خاتم: کاظم فرهمند

 

حوزه اننتخابیه تفت و میبد: کمال دهقانی فیروز آبادی

 

 

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر