کد خبر: 373812 A

ایلنا: دور جدید تمرینات تیم ملی تیروکمان معلولین که متصل به زمان اعزام این تیم به تورنمنت بین‌المللی جمهوری چک و انتخابی پارالمپیک است از چهارشنبه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، این سومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی پارالمپیکی تیروکمان در سال جاری است. برای برگزاری این مرحله از تمرینات علاوه بر 6 کمانداری که صاحب سهمیه پارالمپیک شده‌اند، از چهار ورزشکار دیگر هم برای حضور در تمرینات دعوت شده است.

بر این اساس زهرا نعمتی، ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال، هادی نوری و مجید کاکوش که صاحب سهمیه پارالمپیک هستند، همراه با سیده زهرا حسینی، سمیه عباسپور، اصغر فتاحی و فرزانه عسگری اردونشینان این مرحله از تمرینات تیم ملی تیروکمان را تشکیل می‌دهند. این کمانداران طی این مرحله از تمرینات زیر نظر آلگ نیکولاویچ و مونیکا سیموئز سرمربی و مربی اوکراینی همراه با سعید اصغری گنجی و جبرائیل عبادی (مربیان) پیگیر تمرینات خود خواهند بود.

این مرحله از اردوی تیم ملی تیروکمان جانبازان و معلولان تا 22 خرداد با سرپرستی مهسا محمدزاده و با حضور حجت‌الاسلام وحید رحمانی به عنوان نماینده فرهنگی در تهران پیگیری خواهد شد.

در پایان اردوی سوم تیم ملی، این تیم با ترکیب 9 نفره که به جز زهرا نعمتی دیگر اردونشینان در آن حضور دارند، راهی جمهوری  چک می‌شود تا در تورنمنت بین‌المللی این کشور شرکت کند. این تورنمنت آخرین مرحله رقابت‌های گزینشی پارالمپیک هم به حساب می‌آید. تیروکمان جانبازان و معلولان ایران امیدوار است از حضور در این تورنمنت به حداقل یک سهمیه پارالمپیکی دیگر هم دست پیدا کند.

 

اردوی تیم ملی تیم ملی جانبازان چک رقابت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر