کد خبر: 212445 A

رکورد‌دار پرتاب نیزه معلولان دنیا:

امیدوارم در اینچون بتوانم با کسب مدال دل مردم را شاد کنم و رکورد شکنی در پرتاب نیزه هدف اصلی من خواهد بود.

رکورد‌دار پرتاب نیزه معلولان دنیا گفت: امیدوارم در اینچون بتوانم با کسب مدال دل مردم را شاد کنم. رکورد شکنی در پرتاب نیزه هدف اصلی من خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محسن کاییدی در جمع خبرنگاران لرستان، با بیان اینکه در اردو به‎سر می‌‎بریم، افزود: ۱۹ مهرماه به اینچئون اعزام می‌‎شویم و از ۲۷ مهر تا دوم آبان در سه ماده پرتاب نیزه، وزنه و دیسک مسابقه می‌‎دهم.

رکورددار پرتاب نیزه معلولان دنیا، هدفش را در بازی‎های پارآسیایی اینچئون کسب حداقل دو طلا عنوان کرد.

وی تأکید کرد: تمام تلاشم را به کار می‌‎گیرم تا بار دیگر بتوانم برای کشورم افتخار کسب کنم و با توجه به قانون جدید، هدفم کسب دو نشان طلا است.

این ورزشکار لرستانی ادامه داد: تمرین‎های خوبی پشت سر گذاشته‎ام و تا شروع رقابت‎‌ها به آمادگی کامل خواهم رسید. خوشبختانه فدراسیون جانبازان و معلولان امکانات لازم را مهیا کرده و همه چیز برای کسب مدال فراهم است.

کاییدی با بیان اینکه فشار سختی را تحمل می‌‎کنیم و همه انتظار کسب مدال دارند، افزود: چند روز پیش با همت فدراسیون به زیارت امام رضا(ع) رفتیم و‌‌ همان جا دعا کردم از این رقابت‎‌ها سربلند بیرون بیایم و به دعای مردم نیز محتاج هستیم.

دارنده حدود ۲۰ مدال بین‎المللی اظهار کرد: در دیداری که با استاندار لرستان داشتیم اعلام کرد به هر کدام از ورزش‎کارهای لرستانی که در اینچئون طلا بگیرند پنج سکه، نقره سه سکه و برنز دو سکه هدیه می‌‎دهد و این در حالیست که به ورزشکارهای سایر استان‎‌ها قول خودرو، زمین، خانه و… داده‎اند.

بازی‌های پاراسیایی اینچون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر