کد خبر: 164839 A

هادی رضایی خبر داد:

۱۵ ملی‌پوش تیم والیبال نشسته برای شرکت در سومین مرحله از اردوی آمادگی مسابقات جهانی لهستان فراخوانده شدند.

۱۵ ملی‌پوش تیم والیبال نشسته برای شرکت در سومین مرحله از اردوی آمادگی مسابقات جهانی لهستان فراخوانده شدند.

به گزارش ایلنا، هادی رضایی با اعلام این خبر گفت: سومین مرحله تمرینات برای شرکت در مسابقات جهانی از ۱۵ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و ورزشکاران پس از ورود، تمرینات خود را از ۱۶ اردیبهشت آغاز می‌کنند.

وی افزود: پس از این مرحله از تمرینات، دو اردوی دیگر پیش‌بینی شده که آخرین اردو متصل به اعزام نیز هست و در این مرحله بیشتر بر روی تمرینات بدن‌سازی که زیر نظر تاروردی‌زاده انجام می‌شود متمرکز هستیم و در کنار آن کارهای هماهنگی و تاکتیکی را دنبال می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی درخصوص ترکیب نفرات دعوت‌شده گفت: از ۱۵ نفری که دعوت شده‌اند، ۱۲ نفر در نهایت به عنوان ترکیب اصلی تیم ملی به مسابقات جهانی اعزام می‌شوند که البته تمامی آنها در اردوی مسابقات آسیایی مشهد حضور داشتند و برخی نیز در ترکیب تیم با تیم های آسیایی و روسیه بازی داشتند.

رضایی خاطرنشان کرد: ترکیب ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی، تشکیل شده از نفرات با تجربه تیم در کنار جوانان است، البته این ترکیب برای مسابقات پاراآسیایی مجددا تغییر خواهد کرد و نفراتی به اردوی سوم دعوت نشده‌اند برای اردوی مسابقات پاراآسیایی دعوت خواهند شد.

وی با اشاره به حریفان اصلی ایران در مسابقات جهانی گفت: در رقابت‌های جهانی لهستان ۱۶ تیم شرکت می‌کنند که تیم‌های بوسنی، آلمان، مصر و روسیه رقیبان اصلی ایران در این مسابقات هستند.

تمرینات ملی‌پوشان تیم والیبال نشسته از ۱۶ اردیبهشت‌ماه زیر نظر هادی رضایی، سرمربی تیم ملی، علیرضا معمری، بهمن تارودی‌زاده و فرید صفری، مربیان تیم ملی آغاز شده و تا ۲۱ این ماه ادامه خواهد داشت، محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ و علی کشفیا به عنوان سرپرست نیز در کنار تیم خواهند بود.

اسامی ملی‌پوشان مدعو به این شرح است: داود علیپوریان، صادق بیگدلی، مهدی حمیدزاده، محمد خالقی(تهران) حسین گلستانی(قم) رضاپیدایش، مهرزاد مهروان(البرز) حسین فرزانه(قزوین) ناصر حسن‌پور(آ. غربی) رمضان صالحی، مجید لشگری، سعید ابراهیمی(مازندران)، احمد ایری(گلستان) میثم علی‌پور(گیلان) مهدی بابادی(خراسان‌رضوی)

رقابت‌های جهانی والیبال نشسته از ۲۱ خرداد تا یکم تیر به میزبانی لهستان برگزار خواهد شد.

بازی بوسنی تیم ملی رقابت سرمربی تیم ملی قم لهستان مصر ملی پوش والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر