کد خبر: 157750 A

وزنه‌برداری معلولین جهان - امارات؛

در این مسابقات ۳۳۰ ورزشکار از ۵۹ کشور جهان حضور دارند و تیم ملی کشورمان نیز با ۱۳ وزنه‌بردار در این مسابقات شرکت کرده است.

در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری معلولین قهرمانی جهان و در روز سوم این مسابقات، دو نماینده کشورمان در دسته ۷۲ کیلوگرم به روی تخته رفتند که به مدال‌های نقره و برنز دست یافتند.

به گزارش ایلنا، روح اله رستمی در رده سنی بزرگسالان با ثبت رکورد ۲۰۹ کیلوگرم به نشان نقره دست یافت و نماینده مصر با ثبت رکورد ۲۱۷ کیلوگرم به عنوان قهرمانی رسید. نماینده روسیه در این وزن با ۲۰۶ کیلوگرم سوم شد. رکورد این وزن در گروه سنی بزرگسالان کماکان در اختیار روح اله رستمی باقی ماند. وی در جریان برگزاری مسابقات آزاد آسیایی در سال ۲۰۱۳ مالزی موفق به ثبت رکود ۲۲۰ کیلوگرم شده بود. سعید حیدرپور نیز در گروه سنی جوانان به مصاف حریفان رفت و با ثبت رکورد ۱۰۴ کیلوگرم نشان برنز این دسته را از آن خود کرد.

در گروه جوانان نماینده ازبکستان با رکورد ۱۱۶ کیلوگرم رکورد جوانان جهان را جابجا کرد و طلا گرفت و نماینده برزیل نیز با ۱۱۲ کیلوگرم نایب قهرمان این دسته شد. بدین ترتیب در پایان سومین روز رقابت‌ها کاروان کشورمان موفق به کسب ۳ نشان طلا و یک برنز در بخش جوانان، ۲ نقره و یک عنوان نهمی در بخش بزرگسالان شده است.

در این مسابقات ۳۳۰ ورزشکار از ۵۹ کشور جهان حضور دارند و تیم ملی کشورمان نیز با ۱۳ وزنه‌بردار در این مسابقات شرکت کرده است.

رقابت های جهانی امارات تا روز جمعه، ۲۲ فروردین در جریان خواهد بود.

برزیل تیم ملی جهان روسیه عنوان قهرمانی مالزی مصر وزن وزنه برداری ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر