کد خبر: 157597 A

رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری معلولین–امارات؛

در این مسابقات ۳۳۰ ورزشکار از ۵۹ کشور جهان حضور دارند و تیم ملی کشورمان نیز با ۱۳ وزنه بردار در این مسابقات شرکت کرده است.

در سومین روز از رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولین امارات، امیرسجاد یوسفی‌زاده در رقابت های دسته ۶۵ کیلوگرم بخش جوانان به مصاف حریفان رفت.

به گزارش ایلنا، امیرسجاد یوسفی‌زاده در حرکت اول با مهار وزنه ۱۲۲ رکورد جوانان جهان را شکست و در حرکت دوم وزنه ۱۲۷ را بالای سر برد و در حرکات سوم و چهارم از مهار وزنه ۱۳۳ کیلوگرمی بازماند. بدین ترتیب وی ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورد این وزن را به میزان ۱۷ کیلوگرم بهبود بخشید. رکورد پیشین دسته ۶۵ کیلوگرم جوانان، ۱۱۰ کیلوگرم و در اختیار وزنه بردار روسیه بود.

بدین ترتیب کاروان کشورمان تا کنون موفق به کسب ۳ نشان طلا در بخش جوانان، یک نشان نقره در بخش بزرگسالان و یک عنوان نهمی شده است.

در مسابقات نوبت بعدازظهر، دسته ۷۲ کیلوگرم، روح اله رستمی در بخش بزرگسالان و سعید حیدرپور در بخش جوانان به روی تخته می روند.

در این مسابقات ۳۳۰ ورزشکار از ۵۹ کشور جهان حضور دارند و تیم ملی کشورمان نیز با ۱۳ وزنه بردار در این مسابقات شرکت کرده است. رقابت های جهانی امارات تا روز جمعه، ۲۲ فروردین در جریان خواهد بود.

ایران تیم ملی جهان رقابت روسیه کسب عنوان قهرمانی وزن وزنه برداری رکورد طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر