کد خبر: 242407 A

سرمربی باید پاسخگو هم باشد؛

اینکه هیچکدام از بازیکنان پرسپولیس و استقلال در ترکیب تیم ملی نبودند جای سئوال دارد. اما این نیز درست نیست که بخواهیم استخوان بندی و ترکیب تیم ملی بر اساس بازیکنان سرخابی ها بسته شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به ترکیب اخیر تیم ملی مقابل بحرین و به میدان رفتن تیمی بدون حضور بازیکنان پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: تابوشکنی آقای کی‌روش قابل احترام است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا تابش، با اشاره به بازی اخیر تیم ملی با بحرین عنوان کرد: تیم ملی، تیم همه مردم ایران است، تیمی است که مورد حمایت قلبی عامه ملت شریف ایران قرار دارد و فراتر از باشگاه‌های خاص باید عمل کرد و از آن انتظار داشت.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینکه تیم ملی بدون حضور بازیکنان تیم‌های مطرح تهران پیروز شد، نشان از تابوشکنی کی‌روش دارد. این تابوشکنی قابل احترام است.

وی ادامه می‌دهد: البته اینکه هیچ‌کدام از بازیکنان تهران و به خصوص پرسپولیس و استقلال در ترکیب تیم ملی نبودند جای سئوال دارد. اما این نیز درست نیست که بخواهیم استخوان‌بندی و ترکیب تیم ملی بر اساس بازیکنان سرخابی ها بسته شود.

عضو هیات ریئسه فراکسیون ورزش مجلس اظهار داشت: ما سکان هدایت تیم ملی را به کی‌روش دادیم. هر تصمیمی بگیرد قابل‌احترام است، اما باید پاسخگو هم باشد. اگر ضعف و خلافی اتفاق افتاد باید جوابگو باشد و اگر پیروز شود باید مورد تقدیر قرار گیرد.

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی خود با بحرین، با ۲ امتیاز پیروز میدان شد. در ترکیب این رقابت‌ها هیچ‌کدام از بازیکنان سرخآبی‌ها حضور نداشتند.

استقلال ایران بازی بحرین پرسپولیس تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران مجلس شورای اسلامی مردم ایران نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر