کد خبر: 242382 A

تیمی جوان برای دوره بعد می‌سازم؛

تغییر مربی همیشه تلاشی برای بهبود وضعیت یک تیم است و به دلیل تفاوت سبک‌ها و شیوه تمرین روی بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد. به همین دلیل در بازی بعدی به ثبات نیاز داریم…

سرمربی بحرین اظهار کرد شاگردانش از رویارویی با هیچ تیمی هراس ندارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرجان عید در نشست رسانه‌ای دیدار بحرین و امارات گفت: تیم امارات را می‌شناسم. آن‌ها به شیوه منظمی بازی می‌کند و نقطه قوت این تیم خط حمله آنهاست. امارات بازیکنان خوب زیادی دارد اما مهم این است که به بازیکنانم اعتماد دارم.

عید با اشاره به شیوه بازی بحرین ادامه داد: البته ما هم روشی برای مهار این شرایط و این سبک بازی داریم و مثل همه تیم‌ها بازیکنان خوب و نقاط قوتی در خط حمله، میانی و دفاعی داریم. آنها بازیکنان خوب زیادی دارند اما این مهم است که باید به بازیکنانم اعتماد کنم. سه امتیاز این بازی را می‌خواهیم زیرا برایمان مهم است و ما به دنبال این امتیازات هستیم.

وی افزود: تغییر مربی همیشه تلاشی برای بهبود وضعیت یک تیم است و به دلیل تفاوت سبک‌ها و شیوه تمرین روی بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد. به همین دلیل در بازی بعدی به ثبات نیاز داریم و امیدوارم برای دوره بعدی تیم جدیدی با بازیکنان جوان بسازیم.

عید با تاکید بر رویه بالای بازیکنان بحرین پیش از دیدار با امارات تصریح کرد: از بازی مقابل هیچ تیمی نمی‌ترسیم. همانطور که پیش از اولین بازی گفتم برای تمام مسابقات آماده‌ایم. ما با شیوه‌های متفاوتی بازی می‌کنیم و امیدواریم ۳ امتیاز از امارات بگیریم.

جام ملت‌های آسیا تیم ملی بحرین مرجان عید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر