کد خبر: 242313 A

عربستان یک - کره‌شمالی یک؛

نیمه نخست دیدار تیم‌های عربستان و کره‌شمالی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

نیمه نخست دیدار تیم‌های عربستان و کره‌شمالی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، تیم‌های ملی فوتبال عربستان و کره‌شمالی در دومین دیدار خود در گروه B جام ملت‌های آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ در ورزشگاه رگتانگلار شهر ملبورن به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، نتیجه‌ای که هر دو تیم را در آستانه حذف قرار می‌دهد.

ترکیب عربستان:ولید، اسامه هاوساوی، عمر هاوساوی، الدوساری، معاز، کریری، العبید، الداوساری، الفرج، هزیزی، السهلاوی

ترکیب کره‌شمالی:ری میونگ گوک، جانگ کوک چول، جانگ سونگ هیوک، جون کوانگ ایک، چا جونگ هیوک، ریانگ هونگ گی، ‏سیم هیون جین، پاک سونگ چول، جونگ ایل گوان، ری یونگ جیک، پاک کوانگ ریوک ‏

در حالیکه دو تیم بازی متعادلی را در دقایق ابتدایی بازی ارائه می‌کردند، ولی این کره‌‌شمالی بود که به گلی زود هنگام رسید. ریانگ یونگ جی در دقیقه ۱۱ بر روی کار تیمی مثل هجومی شمالی‌ها بر روی ریباند سنگربان سعودی‌ها دروازه ولید را باز کرد تا تیمش را یک بر صفر پیش بیندازد.

در دقیقه ۱۷ نایف الهزازی این فرصت را داشت که بازی را به تساوی بکشد، ولی ضربه سر خطرناک بازیکن سعودی نتوانست راهی به دورازه گوک پیدا کند تا آه از نهاد نیمکت عربستانی‌ها بلند شود.

در دقیقه ۳۱ السهلاوی با ضربه‌ای اکروباتیک دروازه سعودی‌ها را در آستانه تهدید قرار داد که البته ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۷ سعودی‌ها بالاخره به گل رسیدند. آنها که بعد از دریافت گل در پی جبران بودند نبض بازی را در اختیار گرفتند و در نهایت الهزازی بر روی کار گروهی موفق شد با شوتی از زاویه بسته گوک را وادار به تسلیم کرد تا بازی را به تساوی بکشد.

در دقیقه ۴۳ السهلاوی یک بار دیگر صاحب موقعیت شد و می‌توانست سعودی‌ها را پیش بیندازد که البته ضربه این بازیکن را سنگربان کره درازکش به کرنر فرستاد.

گفتنی‌است، تیم ملی عربستان در دیدار نخست خود مقابل چین یک بر صفر شکست خورده بود و کره شمالی هم بازی‌نخست خود را مقابل ازبکستان با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.

در دیگر دیدار این گروه از ساعت ۱۲:۳۰ تیم‌های چین و ازبکستان به مصاف هم خواهند رفت.

جام‌ملت‌های آسیا تیم ملی عربستان‌ تیم ملی کره‌شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر