کد خبر: 239826 A

اتحاد در تیم‌ملی بی‌نظیر است؛

اگر یک دقیقه هم فرصت پیدا کنند که به داخل زمین بروند با تمام جانشان برای ایران بازی می کنند. مطمئن باشید که همه ما برای ایران هر چه در توان داشته باشیم می گذاریم.

مدافع تیم‌ملی می‌گوید با اتحاد و همدلی که در تیم وجود دارد می‌توان به کسب موفقیت در بازی‌های پیش‌رو امیدوار بود.

به گزارش ایلنا، رامین رضاییان درباره بازی دوستانه با عراق و حضورش در نخستین بازی‌رسمی تیم ملی گفت: اول باید از کی‌روش تشکر کنم که به من اعتماد کرد. فکر نمی‌کردم از تیمی مثل راه‌آهن به تیم ملی دعوت شوم، اما من تمام تلاشم را زیر نظر حمید استیلی و بهنام ابوالقاسم‌پور انجام دادم و کادر فنی تیم‌ملی هم لیگ را دید و من دعوت شدم. اکنون خوشحالم که پیشرفت داشته ام و به تیم ملی رسیده ام. کی روش به من اعتماد کرد و از حضور در جام ملتهای آسیا خیلی خوشحالم و این خوشحالی قابل توصیف نیست.

وی افزود: از اینکه باز هم دوباره به من اعتماد شد و در بازی برابر عراق بازی کردم از سرمربی تیم ملی خیلی تشکر می‌کنم. مطمئنا وقتی بازیکن تیم ملی می‌خواهد اولین بازی‌اش را انجام بدهد خیلی استرس دارد و این شامل من و بقیه بازیکنانی که برای اولین بار پیراهن تیم ملی را در بازی برابر عراق پوشیدند، می شد و خیلی طبیعی بود. امیدوارم توانسته باشم آنچه سرمربی تیم ملی می خواهد را پیاده کنم. از اینکه تیم پیروز شد خیلی روحیه گرفتیم. با وجود اینکه بازی دوستانه نداشتیم اما باز هم توانستیم برابر عراق به پیروزی برسیم، آن هم در شرایطی که انگار عراق میزبان بود و ما میهمان.

رضاییان در پاسخ به این سوال که این نگرانی وجود دارد که بازیکنان جوانتر از این بازی مغرور شوند، گفت: من فکر می کنم این بازیکنان به آن درجه از پختگی رسیده اند که به تیم ملی دعوت شده اند. من پیش از اینکه به تیم ملی بیایم فکر نمی کردم که تا این حد در کی روش ویژگی های منحصر به فردی وجود داشته باشد و این یک واقعیت است. خیلیها که انتقاد می کنند ابتدا باید بیایند و از نزدیک کار او را ببینید و بعد درباره وی صحبت کنند. من هر روز با افتخار به سر تمرین می روم و برایم افتخار است که زیر نظر کی روش کار می کنم. دیروز که داشتیم فیلم بازی را می دیدیم کی روش خیلی جدی می گفت که نباید اشتباه های بازی با عراق را تکرار کنیم و با این جدیت بعید می دانم بازیکنی بتواند غرور به خودش راه بدهد. مطمئن باشید بازیکنان جوانی که در تیم هستند اگر یک دقیقه هم فرصت پیدا کنند که به داخل زمین بروند با تمام جانشان برای ایران بازی می کنند. مطمئن باشید که همه ما برای ایران هر چه در توان داشته باشیم می گذاریم.

وی درباره میزان آمادگی بازیکنان هم گفت: صد در صد به لحاظ ذهنی و بدنی آماده‌ایم. درست است بازی دوستانه زیادی نداشته‌ایم، اما با برنامه‌های کادر فنی حتما می‌توانیم خلاء ایجاد شده را جبران کنیم. این مسائل نمی‌تواند به ما لطمه بزند، چون کی‌روش تیم را به خوبی می‌شناسد. من اگر بخواهم بر روی یک نکته از تیم تاکید کنم، آن هم اتحاد تیمی است. رفاقت و اتحادی که در تیم وجود دارد بی‌نظیر است. همه با هم هستیم و مردم ایران که اینجا کنارمان حضور ندارند، می توانند از تصاویری که از تیم ملی به تهران می رسد این همدلی را ببینند. مطمئن باشید اگر مردم دعا کنند ما هم تمام تلاشمان را می کنیم تا سرافراز از میدان خارج شویم.

رضاییان درباره بازی برابر بحرین هم گفت: فیلم بازی‌های این تیم را دیده‌ایم. آنها به قول معروف چغر و بد بدن هستند و می‌آیند که هر طوری شده نتیجه بگیرند. سرمربی هم تذکر داده بازیکنان نباید عصبانی شوند. باید خودمان را آماده هر چیزی بکنیم. از ناداوری گرفته تا هر چیز دیگر. بنابراین باید به اعصاب خودمان مسلط باشیم. بحرینی که ما دیده‌ایم تیم سرسختی است و نباید آنها را دست کم بگیریم. آقا جواد هم سر تمرین به بازیکنان گفته نباید فکر کنیم چون سال قبل ۶ گل به این تیم زده‌ایم الان هم می‌توانیم به راحتی این تیم را شکست بدهیم. به هر حال بازی سختی داریم، اما می‌رویم که با برد شروع کنیم تا حریفان با ترس روبه روی ما قرار بگیرند.

رامین رضاییان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر