کد خبر: 179595 A

تیم ملی به مربیان سطح بالا نیاز دارد؛

پیش بینی ها مقابل آرژانتین واقعیت پیدا نکرد و تیم ملی با بازی جسورانه و درخشان با اختلاف بسیار کم این مسابقه را پشت سرگذاشت.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور زیربنایی، سرمایه‌گذاری و توسعه زیر ساخت‌های ورزش گفت که بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل نیجریه و آرژانتین درخشان بود و باید از کارلوس کی‌روش حمایت شود زیرا عملکرد وی و تیم ملی تاکنون در جام بیستم بسیار خوب بوده است.

به گزارش ایلنا، مصطفی هاشمی‌طبا روز دوشنبه در حاشیه نشست نخستین کار گروه مهندسی ورزش افزود: بازیکنان تیم ملی ایران بازی بسیار خوبی را تاکنون از خود به نمایش گذاشته‌اند.

وی با قدردانی از عملکرد کی روش خاطرنشان کرد که تیم‌های ملی و پایه فوتبال کشور به مربیان درجه یک و سطح بالا نیاز دارند.

هاشمی‌طبا در مورد پیش‌بینی برخی افراد در مورد شکست سنگین ایران با اختلاف گل زیاد در برابر آرژانتین گفت: این پیش بینی‌ها واقعیت پیدا نکرد و تیم ملی با بازی جسورانه و درخشان با اختلاف بسیار کم این مسابقه را پشت سرگذاشت. در این بازی بازیکنان تیم ملی نمایش بسیار خوبی را از لحاظ تاکتیک، اخلاق و منش ارایه کردند. بازیکنان تیم ملی ایران در این رقابت‌ها نشان دادند به یک بلوغ بسیار خوبی از لحاظ تاکتیک و اخلاقی رسیدند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های تیم ملی والیبال و بسکتبال ایران خاطرنشان کرد: تیم‌های ملی کشور در این رشته‌ها نیز مربیان خوبی دارند و امیدوارم این روند ادامه یابد تا شاهد حضور موثر تیم‌های کشورمان در میادین مختلف ورزشی باشیم.

آرژانتین ایران بازی تیم ملی رقابت سرمایه گذاری کارلوس کی روش مصطفی هاشمی طبا والیبال وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر