کد خبر: 179447 A

همگام با جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل؛

شاگردان کارلوس کی روش ظهر امروز دوشنبه به وقت برزیل آخرین تمرین تاکتیکی خود در این شهر را برگزار خواهند کرد تا خود را برای دیدار با بوسنی در مرحله مقدماتی جام جهانی آماده کنند.

تیم ملی فوتبال ایران آخرین تمرین خود قبل از ترک شهر سائوپائولو را در کمپ کورینتیانس ظهر امروز دوشنبه به وقت برزیل برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شاگردان کارلوس کی روش که بعد از دیدار برابر آرژانتین بلافاصله از بلوهوریزنته به شهر سائوپائولو برگشتند، ظهر امروز دوشنبه به وقت برزیل آخرین تمرین تاکتیکی خود در این شهر را برگزار خواهند کرد و عصر نیز راهی شهر سالوادور خواهند شد تا خود را برای دیدار با بوسنی در مرحله مقدماتی جام جهانی آماده کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در دو دیدار مرحله مقدماتی برابر نیجریه به تساوی بدون گل دست پیدا کرد و در دیدار برابر آرژانتین نیز با یک گل شکست خورد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در صورتی می تواند به مرحله بعدی صعود کند که برابر بوسنی به پیروزی برسد و نیجریه هم با بیش از یک گل برابر آرژانتین شکست بخورد. تساوی نیجریه برابر آرژانتین حتی اگر با پیروزی شاگردان کی روش برابر بوسنی همراه باشد، ایران را از رسیدن به مرحله بعد محروم خواهد کرد.

ایران برزیل بوسنی تساوی بدون گل تیم ملی جام جهانی فوتبال فوتبال ایران کارلوس کی روش مرحله مقدماتی جام جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر