کد خبر: 179443 A

همگام با جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل؛

در واپسین دقایق بازی، پرتغالی‌ها روی ارسال زیبای کریستیانو رونالدو و ضربه سر سیلوستره واره‌لا در دقیقه ۵ + ۹۰ به گل دوم خود رسیدند و از حذف زودهنگام از جام بیستم نجات یافتند.


تیم فوتبال پرتغال که تا ثانیه‌های پایانی دیدارش با آمریکا در مرحله گروهی رقابت های فوتبال جام جهانی۲۰۱۴ مغلوب شده بود، با گل دقیقه ۵ + ۹۰ واره‌لا، شکست را با تساوی عوض کرد تا امیدهای خود برای صعود به مرحله دوم این جام را زنده باقی نگه دارد.

به گزارش ایلنا، آخرین دیدار از دور دوم مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، بامداد امروز دوشنبه بین دو تیم پرتغال و آمریکا و پرتغال برگزار شد. این مسابقه در شرایطی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید که تیم آمریکا تا دقیقه ۵ + ۹۰ از پرتغال یکی از مدعیان قهرمانی این جام پیش بود و این تیم را در آستانه حذف زودهنگام از این مسابقات قرار داده بود.

در این مسابقه که از گروه G و در ورزشگاه آمازونیا شهر مانائوس انجام شد، ابتدا نانی در دقیقه ۵ برای تیم پرتغال گلزنی کرد و نیمه نخست با برتری این تیم اروپایی به پایان برسد اما جرماین جونز(۶۴) و کلینت دومپسی(۸۱) دو بار دروازه تیم پرتغال را باز کرده و آمریکا را پیش انداختند.

در حالی که همه منتظر شنیدن سوت پایان این مسابقه بودند، پرتغالی‌ها روی ارسال زیبای کریستیانو رونالدو و ضربه سر سیلوستره واره‌لا در دقیقه ۵ + ۹۰ به گل دوم خود رسیدند و ضمن به تساوی کشیدن این بازی، از حذف زودهنگام از جام بیستم نجات یافتند.

با این تساوی تیم فوتبال پرتغال یک امتیازی شد اما به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به تیم غنا همچنان در رده چهارم باقی ماند. آمریکا هم با ۴ امتیاز جایگاه خود در رده دوم را حفظ کرد.

دور سوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل امشب با برگزاری دیدارهای زیر آغاز می‌شود:
گروه B:
استرالیا - اسپانیا، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا
هلند - شیلی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه سائوپائولو شهر سائوپائولو

اسپانیا بازی برزیل پرتغال جام جهانی رقابت فوتبال کریستیانو رونالدو هلند استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر