کد خبر: 415586 A

ایلنا: محمدرضا داورزنی با اهدای سپاس نامه‌ای به مهدی مهدوی از زحمات وی در تیم ملی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با خداحافظی مهدی مهدوی، ملی پوش با سابقه والیبال کشورمان از بازی در تیم ملی که در مراسم جشن قهرمانی بانک سرمایه به صورت رسمی اعلام شد، دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای نفیس به وی از زحمات هفده ساله این بازیکن در تیم ملی و خدمت به والیبال کشور تقدیر و تشکر کرد.
متن این سپاس نامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهدی مهدوی
قهرمان ملی والیبال ایران
هفده سال کم نیست. بچه‌هایی که آن روز به دنیا آمدند، حالا خود را مهیای حضور در تیم‌های ملی می‌کنند. در طول همه ی این مدت شما قهرمان نسلی شدید که برای نام این سرزمین و نشان پرچم این جغرافیای مهربان دلش می‌تپید و تلاش بی امان تان از ذهن این مردم پاک نخواهد شد.
اکنون که تصمیم گرفته‌اید با تیم ملی والیبال مردان ایران وداع کنید، بر خود لازم می‌دانم با این یادداشت که بزرگی و شرافت آحاد ایرانیان (این مشوقان اصلی و همیشگی والیبال) پشت و پناه آن است، از شما برای ساختن خاطره‌هایی ماندگار و کسب افتخارات غرورآفرین در تاریخ ورزش و والیبال این سرزمین، سپاس گزار باشم.
اخلاق و جوانمردی تان در هفده سال گذشته که عضو تیم های ملی نوجوانان، جوانان و مردان ایران بودید موید آن است که مهدی مهدوی پرچمدار وزینی برای این آب و خاک در رویدادهای آسیایی و جهانی است و امیدوارم در ادامه‌ی مسیر زندگی نیز توفیق خداوندی رفیق راه‌تان باشد.
محمدرضا داورزنی
رئیس فدراسیون والیبال

 

مهدی مهدوی خداحافظی تیم ملی والیبال فدراسیون والیبال سپاس نامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر