کد خبر: 413459 A

ایلنا: تیم ملی والیبال تایلند با پذیرش شکست برابر قزاقستان در رتبه چهارم جدول گروه یک جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا باقی ماند تا حریف ایران در مرحله حذفی شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین و آخرین روز دور مقدماتی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا امروز (شنبه) با چهار دیدار در ناخون پاتوم تایلند پیگیری می‌شود.
تیم ملی ب والیبال ایران در نخستین مسابقه امروز سه بر صفر کره جنوبی را شکست داد و با سه برد و 9 امتیاز صدرنشین گروه دوم این رقابت‌ها شد.
در سومین مسابقه روز آخر دور مقدماتی تیم تایلند میزبان این رقابت‌ها سه بر یک مغلوب قزاقستان شد و بدون برد و با یک امتیاز در رتبه چهارم گروه یک باقی ماند تا حریف تیم ایران در مرحله حذفی شود.
در دومین دیدار امروز نیز تیم‌های ژاپن و استرالیا به مصاف هم رفتند که ژاپن در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 19 و 25 بر 23 به پیروزی رسید و به عنوان تیم سوم گروه ایران راهی مرحله حذفی شد.
در دیگر مسابقه باقی مانده که تا دقایقی دیگر برگزار می‌شود، تیم‌های چین تایپه و چین به مصاف هم می‌روند.
امروز نسبت به دو روز گذشته مسابقات، جمعیت بیشتری برای دیدار تایلند و قزاقستان به سالن آمده بودند که احتمالا به دلیل روز تعطیلی این کشور است.
تایلندی‌ها برای تشویق تیم خود از طبل‌های بزرگ استفاده می‌کنند، اما در هنگام رالی مسابقه سرو صدا نمی‌کنند و فرقی نمی‌کند که کدام تیم شروع کننده رالی باشد.

 

تایلند فدراسیون والیبال جام کنفدراسیون والیبال آسیا تیم ملی والیبال ب ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر