کد خبر: 413282 A

ایلنا: سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران گفت: تمرکز بالای بازیکنان ایران رمز شکست تیم کره جنوبی بود که خوشبختانه ملی پوشان ایران از اواخر ست نخست به آن رسیدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از شکست سه بر صفر کره جنوبی برابر ایران گفت: حساب ویژه‌ای برای مسابقه با کره باز کرده بودیم، از دو مسابقه این تیم نیز اطلاعات مورد نیاز را به دست آوردیم و می‌دانستیم که در ابتدا مسابقه با کره جنوبی سخت خواهد بود.
وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال کره از سیستم‌های متفاوتی در بازی‌های خود بهره می‌برد، گفت: این تیم از حملات ترکیبی نیز استفاده می‌کند. بنابر این بازیکنان تیم مقابل باید از تمرکز بالایی برخوردار باشند تا برابر کره جنوبی فاتح میدان شوند.
سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران تصریح کرد: باید سرویس‌های خوبی می‌زدیم که حملات کره را از کار بندازیم و در ابتدای ست نخست این تمرکز را بازیکنان ایران نداشتند، کم کم به دست آوردند و بر بازی و تیم کره تسلط پیدا کردند.
وی در ادامه به دو دیدار قبلی کره جنوبی در این رقابت‌ها اشاره کرد و گفت: باید به این تیم تبریک گفت. تیم بسیار خوبی است، هر چند امروز غیر از ست اول در دو ست بعدی نتوانستند مقابل ایران ایستادگی کنند، اما تیم خوبی است و آینده روشنی دارد. تیم کره در بازی‌های قبلی خیلی خوب ظاهر شده بود.
شهنازی درباره بازی مرحله حذفی ایران گفت: فعلا موفق به شکست کره جنوبی شدیم و باید برای کسب صدرنشینی گروه خوشحال باشیم تا مسابقات امروز به پایان برسد و ببنیم حریف مرحله حذفی ایران کدام تیم می‌شود. فرقی نمی‌کند که با تایلند بازی کنیم یا چین تایپه.
تیم ملی ب والیبال ایران در پایان دور مقدماتی جام کنفدراسیون والیبال آسیا موفق به کسب سه پیروزی و 9 امتیاز شد تا به عنوان صدرنشین گروه دوم راهی مرحله حذفی شود.
مرحله حذفی این رقابت‌ها روز دوشنبه پنجم مهرماه با چهار دیدار پیگیری می‌شود.

 

فدراسیون والیبال جام کنفدراسیون آسیا تیم ملی والیبال ب ایران ناصر شهنازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر