کد خبر: 373538 A

ایلنا: تیم والیبال جوانان پسر ایران دیروز (یکشنبه) در دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه خود موفق به شکست تیم امید اسلوونی شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ملی‌پوشان جوان کشورمان که تمرینات آماده‌سازی خود را از صبح روز شنبه اول خرداد ماه در شهر ماریبور اسلوونی آغاز کردند، عصر دیروز یکشنبه در دومین مسابقه تدارکاتی خود به مصاف تیم امید اسلوونی رفتند.

شاگردان بهروز عطایی، سرمربی تیم جوانان ایران در این دیدار سه بر یک به پیروزی رسیدند. ملی پوشان جوان ایران در ست نخست 25 بر 21 مغلوب میزبان خود شدند اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 23 و 25 بر 21 به پیروزی رسیدند.

ملی‌پوشان جوان کشورمان دوشنبه صبح تمرین و عصر، سومین دیدار تدارکاتی خود را در شهر ماریبور اسلوونی برگزار خواهند کرد و روز سه‌شنبه چهارم خرداد ماه از شهر ماریبور اسلوونی راهی شهر پالنسیا در کشور اسپانیا می‌شوند.

تیم والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر آسیا که از 19 تا 27 تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

 

اسپانیا ایران چین والیبال جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر