کد خبر: 704319 A

رئیس دادگستری شهرستان لنجان:

جمشید رضایی رئیس دادگستری و دکتر مصطفی مظاهری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنجان به اتفاق جمعی از قضات دادسرا و محاکم حقوقی و کیفری این شهرستان در روز دوشنبه 19 آذرماه سال جاری ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید شرکت با مهندس یزدی زاده مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایلنا، در این دیدار که جمعی از مدیران ذوب آهن نیز حضور داشتند، یزدی‌زاده با برشمردن آخرین شرایط اقتصادی و تولیدی ذوب آهن گفت :  این شرکت هم اکنون با حدود 55 درصد ظرفیت خود به تولید پرداخته و افزایش میزان تولید شرکت به بیش از سه میلیون تن منوط به فراهم شدن مواد اولیه و از جمله سنگ آهن و تلاش همگانی کارکنان شرکت است و مسلم است که با افزایش تولید ،معیشت کارکنان و تمامی شرکت ها و افراد مرتبط با این صتعت در سطح جامعه  وکشور بهبود یافته و در نتیجه نابسامانی ها و جرایم کاهش می یابد . مهندس یزدی زاده همچنین با اشاره به مسئولیت های اجتماعی شرکت به تشریح اقدامات ذوب آهن در جهت کاهش آلایندگی ها در خط تولید کارخانه از جمله آگلومراسیون، کک سازی، کوره بلند و فولادسازی اشاره کرد و یادآور شد : ذوب آهن اصفهان بیشترین هزینه های ممکن را در به کارگیری تجهیزات کاهش دهنده آلاینده ها به کار گرفته و با داشتن 16 هزار هکتار فضای سبز ، دارای بزرگترین جنگل مصنوعی کشور است.

در ادامه این دیدار دکتر جمشید رضایی رئیس دادگستری شهرستان لنجان نیز ضمن ابراز خوشنودی از حضور در ذوب آهن اصفهان از اقدامات مختلف این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی قدردانی نمود و بر تعاملات و همکاری  های بیشتر درجهت حل پرونده های  قضایی مرتبط تاکید نمود .

دکتر رضایی با اشاره به توسعه اقتصادی اجتماعی شهرستان لنجان ،  بخش عمده  این توسعه را مدیون صنعت ذوب آهن دانست و گفت : اقدامات زیست محیطی ذوب آهن چشمگیر بوده و موفقیت های به دست آمده در این زمینه مورد توجه و حمایت مردم و مسئولین منطقه قرار گرفته است .  لازم است که ضمن گسترش این اقدامات ،  اطلاع رسانی مناسب نیز صورت گیرد .

 وی افزود حضور در ذوب آهن و بازدید از شرایط این کارخانه و شنیدن نظرات مدیران آن بر آگاهی، برداشت و قضاوت صحیح تر همکاران قضایی موثر است.

اصفهان دادستان عمومی و انقلاب دادسرا ذوب آهن دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر