کد خبر: 646756 A

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور،پله برقی، بالابرها، نقاله ها و صنایع و تجهیزات وابسته که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه و رویداد صنعت آسانسور در منطقه خاورمیانه محسوب می شود،با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و مشارکت شرکت های مختلف داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش‌ایلنا؛ در این نمایشگاه بیش از ۲۱۰ شرکت داخلی و خارجی انواع آسانسور ساختمان های اداری، مجتمع‌های تجاری و مسکونی، آسانسورهای نمای شیشه‌ای، انواع پله های برقی شهری و مراکز تجاری، پله های برقی ریلی، تابلوهای فرمان، نصب و راه اندازی، تجهیزات آسانسور هیدرولیک، کابین و درب طبقات، درب لولائی، پانل احضار، کفشک های فلزی، انواع طناب‌های فولادی، سیم بکسل، تسمه پروانه‌ها صنعتی، سنگ های مصنوعی کف آسانسورها،ورقهای استیل کابین، انواع جکهای هیدرولیک، موتور گیرلس و دیگرصنایع و تجهیزات وابسته را به نمایش گذاشتند.

از این تعداد مشارکت کننده، تعداد ۱۴۰ شرکت داخلی و ۷۰ شرکت دیگر هم خارجی و از کشورهای آلمان،ایتالیا، تایوان،ترکیه، ژاپن، چین، سوئیس،کرواسی و کره جنوبی هستند.

قرار است درحاشیه برپائی هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور،پله برقی، بالابرها، نقاله ها، و صنایع و تجهیزات وابسته که در فضائی بالغ بر۲۵ هزار مترمربع بر گزار شده است، چند کنفرانس و کارگاه آموزشی نیز برگزار شود.

هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور،پله برقی، بالابرها، نقاله ها، و صنایع و تجهیزات وابسته در سالن های ضلع غربی محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برپا شده است و علاوه بر شرکت و کارخانه ها، انجمن های مختلف و مرتبط این صنعت نیز حضور و مشارکت دارند.

نمایشگاه صنعت آسانسور با هدف معرفی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های این صنعت بالاخص با رویکرد صادراتی و همچنین ایجاد تعامل هرچه بیشتر فی ما بین صنعتگران آسانسور با فعالین بخش ساختمان و کمک به ارتقاء و افزایش سطح خدمات و رفاه در صنعت ساختمان و صنایع دیگر برپا شده است.

بکار گیری و استفاده از آسانسورهای نسل جدید دارای استاندارهای بین المللی، آشنائی تولیدکنندگاه داخلی با نوین ترین تکنولوژی های روز این صنعت، درگیرکردن دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی با صنعت تولید آسانسور و پله برقی، توجه به تولید و استفاده از آسانسورها و پله برقی‌های با مصرف حداقل انرژی و توجه به تولید داخلی، برخی دیگری از اهداف برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته است.

در سال های اخیری صنعت آسانسورسازی بویژه بخش کابین و تجهیزات کابین سازی در کشور به خوبی مورد توجه واقع شده و پیشرفت های قابل توجه ای در زمینه ساخت آسانسور صورت گرفته است.

رشد و توسعه صنعت ساختمان و بهره گیری از تکنولوژی های نوین در این صنعت ، موجب شده تا صنایع مرتبط با این بخش نیز روند توسعه و رشد خود را طی و همسو با تحولات ایجاد شده در جهت رفع نیازهای موجود حرکت کنند و لذا در دنیای امروز و همگام با گسترش بلند مرتبه سازی و برج سازی نیاز به صنعت آسانسور، پله برقی و صنایع بالابر هم، افزایش زیادی پیدا کرده است.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی‌آسانسور، پله‌برقی، بالابرها، نقاله‌ها، و صنایع و تجهیزات وابسته تا ۳۱ تیرماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمینمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

 

چین خاورمیانه صنعت نمایشگاه بین المللی وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر