کد خبر: 638305 A

شرکت ها، بنگاه ها، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، خدماتی و فعالان صنعت آشپزخانه،حمام، سونا و استخر از 19 تا 22 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گردهم می آیند و ضمن ارائه نوین ترین تولیدات و خدمات خود، با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند و در جریان پیشرفت های این حوزه نیز قرار می گیرند.

به گزارش ایلنا این نمایشگاه امسال نیز همچون دوره های گذشته با حضور ده ها شرکت داخلی از استان های مختلف کشورمان و همچنین شرکت های خارجی برگزار خواهد شد.

میزان مشارکت در این نمایشگاه بیش از 10 درصد نسبت به دوره قبل رشد نشان می‌دهد. ضمن اینکه به دلیل تکمیل زودهنگام ظرفیت نمایشگاه امکان حضور تعدادی از واحدهای متقاضی در آن فراهم نشد که این امر نشان دهنده آن است که هنوز علاقمندی شرکت های خارجی به حضور در بازار ایران جهت اعطای نمایندگی و یا سرمایه گذاری وجود دارد.

رئیس ستاد برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر گفت: امسال همزمان با این نمایشگاه، نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک نیز برگزار می شود. با توجه به سنخیت کامل موضوعی این دو نمایشگاه، فرصت بسیار مغتنمی برای مصرف کنندگان این کالاها فراهم می شود تا به این طریق بخش عمده مایحتاج ساختمانی خود را تأمین کنند.

فرهاد امینیان افزود:نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از جمله نمایشگاههای تخصصی است که علاوه بر مخاطبین تخصصی، مصرف کنندگان عادی و خریداران شخصی این محصولات نیز، مخاطبین عام این نمایشگاه را تشکیل می دهند.

رئیس ستاد برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اضافه کرد: شرکت های ساختمانی، شرکت های انبوه ساز مسکن، مجموعه ها و مجتمع های مسکونی و اداری، مراکز تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و مجموعه های ورزشی از جمله مخاطبان تخصصی این نمایشگاه هستند که هر ساله در نمایشگاه حضور می یابند و با شرکت های مختلف وارد مذاکرات اقتصادی می شوند.

امینیان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای حضور و بازدید چند هیئت خارجی و همچنین برگزاری چند همایش و نشست تخصصی با حضور صنعتگران و استادان دانشگاه ها، برخی از برنامه های جانبی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر است.

گفتنی است؛ این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالایی (گروه کالاهای آشپزخانه ، گروه کالاهای حمام ، گروه کالاهای سونا و گروه کالاهای مربوط به استخر) و با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه ها و واحدهای تولیدی،یافتن بازارهای صادراتی، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رودررو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان،تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوریها و ظرفیتهای موجود این صنعت برگزار می شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر به پایگاه اینترنتیwww.titexgroup.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 22397540 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از 19 تا 22 تیر ماه هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

استان های مختلف ایران صنعت مسکن کاشی و سرامیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر