کد خبر: 631657 A

هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی از ۱۱ تا ۱۵ تیرماه با حضور ده‌ها شرکت تولیدکننده و خدماتی حوزه اسباب بازی در سالن حجاب مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا ؛ این نمایشگاه با رویکرد ملی برگزار می‌شود و شامل بازی و اسباب بازی ایرانی، اسلامی و صدها نوع بازی‌های مختلف فکری و همچنین بازی های بومی است.

معرفی اسباب بازی‌های موثر در رشد جسمی و ذهنی کودکان، آشنایی تولیدکنندگان با نیازهای این قشر، ارائه و معرفی آخرین دستاورد های تولیدکنندگان داخلی و ترویج مبانی اصولی ارتباط آگاهانه، یکپارچه سازی فعالیت های حوزه اسباب بازی، ایجاد فرهنگ انتخاب درست اسباب بازی، ایجاد فضای فرهنگی و توسعه سرگرمی و اسباب بازی مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه که با رویکرد تولیدات ملی و حمایت از صنعت اسباب بازی داخلی برگزار می‌شود، شرکت های تولیدکننده داخلی‌صدها مدل از انواع اسباب بازی‌های الکتریکی، رباتها، انواع چرتکه، پازل، بازی های رنگ شناسی، خمیربازی و بازی های کمک آموزشی را در معرض دید علاقمندان به ویژه کودکان و نوجوانان قرار خواهند داد.

در هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی؛ اسباب بازی و تولیداتی که با تایید شورای نظارت بر اسباب بازی کشور برپا می شود، صرفا اسباب بازی و تولیداتی که متناسب با فرهنگ ایرانی، اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفایی کودکان مفید است، عرضه می‌شود.

یکی از اتفاقات خوب این نمایشگاه ارائه مشاوره به خانواده‌ها جهت انتخاب اسباب بازی مناسب، برگزاری کارگاه های رنگ شناسی، کارگاه اسباب بازی و حضور شرکت‌های دانش بنیان و اجرای برنامه‌های متنوعی برای کودکان و خانواده‌ها است.

هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی از ۱۱ تا ۱۵ تیرماه هر روز از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقمندان است.

 

 

اسباب بازی بازی حجاب فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر