کد خبر: 627307 A

مدیر نمایشگاه بین‌المللی صنعت گاز گفت: ارائه توان ساخت داخل، تولیدات ملی و توانمندی تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان داخلی در اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت گاز به میزبانی تهران (IRGS ۲۰۱۸)، اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی و انرژی دنیا را به تصویر می‌کشد.

به گزارش ایلنا، محمد حسن گرایی در خصوص نمایشگاه بین المللی صنعت گاز گفت:  ارائه توان ساخت داخل، تولیدات ملی و توانمندی تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز به میزبانی تهران (IRGS ۲۰۱۸)، اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی و انرژی دنیا را به تصویر می-کشد.
 
وی افزود: علاوه بر رتبه برتر در ذخایر تثبیت شده گازی در جهان، جمهوری اسلامی ایران تنها کشور منطقه‌ی خاورمیانه و شمال آفریقا، منا (MENA) است که توان صنعتی قابل توجه و قابل ارائه در صنعت گاز دارد و اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز، عرصه‌ای برای بروز و تبلور توان ساخت داخل و تولیدات ایرانی است.
 
گرایی در تشریح توانمندی‌های ایران در صنعت گاز گفت: بنا بر گزارش مسئولین صنعت گاز کشور، ۹۵ درصد تجهیزات مورد نیاز گازرسانی، بیش از ۷۰ درصد اقلام پالایشگاهی و ۵۰ درصد مواد شیمیائی پالایشگاه‌های گازی، ساخت داخل است و این نقطه تمایز و شاخصه‌ی ایران در مقایسه با کشور‌های منطقه‌ی منا است.
 
مدیرنمایشگاه صنعت گاز ایران ضمن اشاره به نام گذاری سال و شرایط جاری بینالمللی گفت: بدون تردید اولین دوره این رویداد گازی در تهران، فرصتی است برای نمایش و حمایت از تولید ملی و توانمندی‌های ایران تا پیشرفت‌های صنعتی کشور در این حوزه، موید حرکت توقف ناپذیر ایران در توسعه صنعت گاز و نقش آفرینی بدون جایگزین در عرصه بین المللی باشد.
 
خاطرنشان می‌شود نمایشگاه بین‌المللی صنعت گاز ایران با مجوز مراجع ذیصلاح در ۱۲ گروه تخصصی در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ شهریورماه ۹۷ در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد و اطلاعات تکمیلی نمایشگاه از طریق وب سایت gasshow.ir قابل دسترسی و مشاهده است.

 

انرژی جمهوری اسلامی ایران صنعت گاز نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر