کد خبر: 624234 A

همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، ده‌ها شرکت داخلی و خارجی از ایران و دیگر کشورهای جهان،جدیدترین و نوین‌ترین تجهیزات، صنایع، قطعات و خدمات صنعت برق را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

به گزارش ایلنا، این نمایشگاه با مشارکت وزارت نیرو، شرکت‌های تابع وزارت نیرو، شرکت‌های برق منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع در شهر بزرگ و صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد و در آن علاوه بر ارائه آخرین دستاوردهای این صنعت، شرکت‌های داخلی و خارجی راه‌های همکاری متقابل با یکدیگر را بررسی و به تبادل اطلاعات می‌پردازند.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت برق از تاریخ 6 تا 9 تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه ده‌ها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و چند کشور خارجی؛ نوین‌ترین و جدید‌ترین تولیدات، صنایع ، تجهیزات و خدمات مربوط به صنعت برق را ارائه می‌کنند.

علی شالباف، مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت برق به اهداف برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: توجه بیشتر به صنعت برق کشور، تبیین توانمندی‌های این صنعت در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه، شناخت زمینه‌های بالقوه همکاری و تعامل بین ایران و دیگر کشورها ، افزایش راندمان تولید برق در نیروگاه‌های مختلف کشور، فراهم کردن زمینه صادرات برق به دیگر کشورها و معرفی تجهیزات نوین تولید برق، برخی از اهداف برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت برق ایران است.

شالباف افزود: برنامه‌ریزی برای بازدید هیئت‌های تجاری و بازرگانی، برگزاری چند کارگاه علمی و تخصصی و حضور تعدادی از مقامات کشوری، برخی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.

مدیر برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت برق اضافه کرد: استقبال از نمایشگاه امسال به حدی است که از حدود یک ماه قبل همه سالن‌های نمایشگاهی تکمیل و حتی چندین شرکت نیز در رزرو احتمالی قرار گرفتند که این نشان‌دهنده اهمیت این نمایشگاه و جایگاه این صنعت دارد.

شالباف در ادامه گفت: نهمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت برق در مساحتی بالغ بر ده هزار مترمربع فضای سرپوشیده و هزار متر مربع فضای باز نمایشگاهی برگزار می‌شود و در آن بیش از 140 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت برق از ششم تا نهم تیرماه هر روز از ساعت 16 تا 22 در محل نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان آماده بازدید شهروندان خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاه با شماره تلفن 22240011– 021 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند و یا به سایت www.isfahanpower.ir مراجعه کنند.

 

ایران برق صنعت کشورهای جهان نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر