کد خبر: 568039 A

دردیدار و رایزنی معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست با معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بر همگرایی و هم افزایی هر چه بیشتر در حیطه فعالیت های مشترک با سازمان حفاظت محیط زیست کشور تاکید شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرکهای صنعتی ، عیسی کلانتری معاون رییس جمهور در دیدار با صادق نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از حل موضوع محل های دفع پسماندهای ویژه، استقبال کرد و گفت: در راستای اجرای ماده ١٢ قانون مدیریت پسماند، باید شهرک‌ها، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش سازمان صنایع کوچک از منابع پیش بینی شده در لایحه بودجه سال ٩٧ بهره مند شوند.

  نجفی در این دیدار به معرفی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی پرداخت. همچنین همایون توفیقی مدیر HSEE سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی نیز به تشریح اقدامات زیست محیطی، مهمترین مسایل و مشکلات در راستای انجام ماموریت های مرتبط با حوزه محیط زیست پرداخت.

گفتنی است، در این جلسه پس از بحث و بررسی و تبادل نقطه نظرات، مقرر شد اهم مسایل و مشکلات پس از احصاء در جلسه ای دیگر به اتفاق معاون محیط زیست و منابع انسانی سازمان حفاظت محیط زیست و در قالب تفاهم نامه بررسی و مرتفع شود.

 

بودجه رییس جمهور سازمان حفاظت محیط زیست صنایع کوچک محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر