کد خبر: 543932 A

دراین مرحله به منظور تسهیل فرایند آزاد سازی و جلوگیری از مراجعه حضوری پرسنل محترم امکان ثبت اطلاعات مورد نیاز شناسنامه ای از طریق وب سایت امور سهام فراهم گردیده است.

به گزارش ایلنا، به اطلاع آن دسته از  سهامداران ترجیحی شرکت اعم از شاغل و بازنشسته می‌رساند، در صورت تمایل به آزادسازی سهام خود که از تاریخ یکشنبه  96/06/19 آغاز شده می توانند مبلغ مانده بدهی مربوط به سهام ترجیحی را به شماره حساب 0215520241005 بانک ملی پرداخت و ضمن  مراجعه به وب سایت شرکت به آدرس  www.Msc.irدر لینک سهامداران در قسمت ورود به سیستم سهام و ثبت شماره پرسنلی به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان کلمه عبور ، وارد قسمت سهام ترجیحی شده و نسبت به تکمیل دقیق اطلاعات  شناسنامه ای خود اقدام کنند.

دراین مرحله به منظور تسهیل فرایند آزاد سازی و جلوگیری از مراجعه حضوری پرسنل محترم امکان ثبت اطلاعات مورد نیاز شناسنامه ای از طریق وب سایت امور سهام فراهم گردیده است.

لازم به ذکر است سهامدارانی که مبلغ بدهی آنها صفر است نیز می بایست به منظور آزادسازی سهام خود اطلاعات شناسنامه ای خود را در سیستم سهام به ثبت برسانندو در صورت ورود اشتباه اطلاعات شناسنامه ای  مسئولیت آن به عهده خود افراد می باشد.

نکات مهم:

  • از آنجا که کد بورسی بر اساس اطلاعات شناسنامه ای  وارد شده تعریف می گردد هر گونه مغایرت در ثبت اطلاعات منجر به صدور کد بورسی اشتباه می گردد.
  • با توجه به آنکه برای هر فرد شناسه پرداخت مجزا تعریف شده که از طریق پیامک اطلاع رسانی می گردد ، امکان واریز از طریق کلیه درگاههای پرداخت از جمله  اینترنت بانک ، موبایل بانک و دستگاههای خود پردازفراهم گشته و نیاز به ارایه فیش واریزی به امور سهام نمی باشد.
  • حداقل زمان فرآیندآزادسازی سهام دوماه می باشد و تاریخ فوق جهت واریز قابل تمدید نمی‌باشد.

دفتر کارخانه: ساختمان مرکزی – مقابل بانک ملی تلفن: 33933

دفتر اصفهان: خ سعادت آباد – دفتر شرکت فولاد مبارکه – طبقه همکف  – تلفن: 36683651-031

اصفهان پیامک تلفن سهام شرکت فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر