کد خبر: 445624 A

در گروه فولاد مبارکه انجام شد؛

ایلنا: به گزارش خبرنگار فولاد با راهاندازی خط تولید ورق آجدار در مجتمع فولاد سبا، یکی از زیرمجموعههای شرکت فولاد مبارکه، بازاریابی این محصول به منظور توسعه سبد محصولات صادراتی در دستور کار واحد صادرات شرکت قرار گرفت و پس از انجام مذاکرات و معرفی محصول در آبان ماه، نخستین سفارش برای بازار عراق ثبت شد که نخستین قسمت آن نیز در ماه جاری به کشور مقصد حمل شد.

بنابراین گزارش در حال حاضر این محصول که در سال جاری به عنوان برترین محصول تحقیق و توسعه در صنعت معرفی گردید، با آج بادامیشکل و با گریدهای (ST۳۷-۲ S۳۵۱,R,S۱۷۵,R ,ST۴۴-۲T,) در مجتمع فولاد سبا تولید می شود.

شایان ذکر است در بازاریابی اولیه انجام شده توسط واحد صادرات امکان فروش ماهانه بیش از ۳۰۰۰ تن از این محصول در بازار عراق برآورد گردید، که با توجه به ارزشافزوده آن ضمن توسعه سبد محصولات صادراتی، امکان سودآوری بیشتر نیز فراهم شد. در عین حال با نگاه ویژه به توسعه و نوع تولید ورق های آجدار و همچنین رفع مشکلات و ایجاد زیرساختهای لازم جهت افزایش فروش و صادرات این محصول و سایر محصولات با ارزشافزوده بالا سودآوری بیشتری با فروش محصولات گروه فولاد مبارکه ایجاد خواهد شد.

 

شرکت فولاد عراق فولاد فولاد مبارکه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر