خبرگزاری کار ایران

پیام مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو به مناسبت روز کارگر

حرکت در مسیر رشد و بالندگی با همدلی و هم افزایی

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۵۶۱۸

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو طی پیامی به مناسبت گرامی‌داشت ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ روز کارگر، این روز را به سنگربانان عرصه‌های کار، تلاش و تولید، به‌ویژه خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران‌خودرو تبریک گفت.

ایکوپرس- متن پیام علیمردان عظیمی به شرح زیر است:
بسم ا... الرحمن الرحیم
یازدهم اردیبهشت نکوداشت مجاهدت و تلاش‌های بی‌مانند جامعه کارگری است؛ مردان و زنان کوشایی که نقش مهم و ارزنده‌ای در رونق و رشد اقتصادی کشور بر عهده دارند. این تاریخ یادآور اراده و همت کارگران سخت‌کوش عرصه‌های کار و تولید در سراسر جهـان و ایران اسلامی است. انسان‌های توانایی که منشا تولید، توسعه و پیشرفت جوامع به شمار می‌آیند؛ غیورمردان بی‌ادعا و تاثیر گذاری که بنا به فرموده امـام (ره)، حیات یک ملت، مرهون کار و تلاش آنان است.
همواره در یادها خواهد ماند که چگونه در اوج تحریم‌های ناجوانمردانه غرب، چالش‌های اقتصادی و در فراز و نشیب‌های گوناگون، کارگران مسوولیت‌پذیر با همت و پشتکار ستودنی، صحنه‌های زیبایی از خودباوری و از خودگذشتگی را پدید آوردند. اگر اکنون گروه صنعتی ایران‌خودرو به عنوان قطب خودروسازی کشور در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته و هر روز بر کارنامه دستاوردهایش می‌افزاید، بی‌شک ثمره کار و اندیشه یکایک کارگران متعهد و توانمند است. بر این اساس اینجانب کارکردن در کنار پیشگامان عرصه صنعت و تولید کشور را بزرگ‌ترین سند افتخار زندگی کاری خود دانسته و بر خود می‌بالم. 
باید اذعان داشت پاسداشت چنین روزی در کشورمان برخاسته از ارزش‌های اسلامی و ملی است؛ به طوری که منابع و اسناد موجود در خصوص اهمیت کار و کارگر در ایران اسلامی بسیار پرشمار و بیش از سایر جوامع و ادیان است. در همین راستا رهبر معظم انقلاب نیز جایگاه کارگر را بسیار ارزشمند یاد کرده و می‌فرماید: «ارزش کارگر، ارزش حیات جامعه و زندگی مردم و تولید، ستون اقتصاد کشور و کارگر، ستون فقرات تولید است، سهم کارگر در ایجاد ارزش برای محصول بیش از عناصر و عوامل دیگر است.»
در همین راستا بنده به عنوان یک خدمت‌گزار در عرصه صنعت، بر خود فرض می‌دانم ضمن عرض تبریک و بزرگداشت روز جهانی کارگر، از همه همکاران پرتلاشم در گروه صنعتی ایران‌خودرو که برای فتح قله‌های صنعت خودروسازی از جان و دل مایه گذاشته‌اند، خاضعانه تقدیر و تشکر کنم. 
امیدوارم در سال جاری که به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در نظر گرفته شده، با تلاش و اراده والای شما عزیزان، شاهد تولید افزون‌تر و اجرای پروژه‌های مختلف توسعه و بهبود کیفیت محصولات باشیم. به همین دلیل چون گذشته نیازمند نشاط کاری و روحیه جهادی یکایک کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو هستیم؛ بدیهی است حرکت در مسیر رشد و بالندگی در تمام زمینه‌های تولید و توسعه، بدون همدلی و هم‌افزایی میسر نخواهد شد.
در پایان به پاس تمامی جان‌فشانی‌ها و سخت‌کوشی‌های بی‌بدیل تمامی صنعتگران و همکاران گرامی گروه صنعتی ایران‌خودرو که در کسب موفقیت‌های این شرکت سهیم بوده‌اند، مجددا ضمن تبریک روزجهانی کارگر، از پیشگاه پروردگار هستی‌بخش برای یکایک شما عزیزان تندرستی و به‌روزی آرزومندم؛ پیروز و سربلند باشید.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز